Odpowiedz

Nieważna karta płatnicza

Witam
Dzisiaj próbowałam zapłacić za zakupy online i okazało się, że moja karta jest nieważna. Przynajmniej tak wynika z plastiku. Jednak po zalogowaniu się na swoje konto widzę, że karta jest aktywna i ważna aż do 2021 roku. Jak to możliwe że data ważności na plastikowej karcie jest inna od tej w internecie, w zakładce moje karty. Nie dostałam od banku nowej karty pocztą, ani żadnego uprzedzenia.
Odpowiedz
0 Lajków
Kasiaraven
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 861 wyświetleń)

Re: Nieważna karta płatnicza

Kasiaraven W momencie utraty ważności karty automatycznie wysyłamy w jej miejsce nową na adres do korespondencji. Zmienia się data ważności na niej, ale jej numer pozostaje bez zmian. 
Jeśli nie otrzymałeś karty, to zadzwoń na naszą całodobową infolinię pod numerem 32 357 00 12. 
Przyjmiemy odpowiednią dyspozycję i zamówimy bezpłatnie nową kartę. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1078
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 792 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przelew na Ukrainę

Próbowałem zrobić przelew walutowy w złotówkach i nie zadziałało (przycisk Wyślij przelew był wyszarzony jak wybrałem walutę złotówki). Natomiast z konta w Pekao S.A. zrobiłem przelew walutowy w złotó...

27-07-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy