Odpowiedz

Nieudana autoryzacja i ściągnięcie pięniędzy z konta

Zapłaciłem w dwóch różnych miejscach kartą płatniczą. Obie transakcje odbyły się na innych terminalach i z innym oprogramowaniem. Przy pierwszej próbie pojawił się błąd autoryzacji - co mam potwierdzone wydrukiem (PIN był na pewno prawidłowy) Koleje podanie PIN  - płatność przechodzi. Jakie było moje zdziwienie gdy na rachunku pojawiły się podwójne blokady. Ale to jeszcze nic po paru dniach jedna z blokad znikła - razem z pieniędzmi z konta. Pierwsza płatność zeszła dwa razy. Druga płatność też zeszła, ale wciąż jest druga blokada. Przy próbie zgłoszenia reklamacji telefonicznie zostałem poinformowany że reklamacje mogę zgłosić poprzez aplikacje i wysłanie wiadomości..Po kilku dniach wciąż brak reakcji.Czekam tylko aż kolejna blokada się rozliczy i pieniądze wyparują.

Nie wiem kto Wam piszę oprogramowanie i je testuje, ale pieniądze przestają być u Was bezpieczne! Tak dalej a wszyscy klienci od Was odejdą.

Odpowiedz
0 Lajków
Robson76
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 662 wyświetleń)

Re: Nieudana autoryzacja i ściągnięcie pięniędzy z konta

Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała. Na wiadomości staramy się odpowiedzieć jak najszybciej jest to możliwe. Prosimy o cierpliwość.
Jeśli zależy Ci na czasie, prosimy o kontakt z infolinią - 32/357 00 69. Sprawdzimy jak możemy pomóc. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 568 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy