15-03-2018 22:20
Zapłaciłem w dwóch różnych miejscach kartą płatniczą. Obie transakcje odbyły się na innych terminalach i z innym oprogramowaniem. Przy pierwszej próbie pojawił się błąd autoryzacji - co mam potwierdzone wydrukiem (PIN był na pewno prawidłowy) Koleje podanie PIN - płatność przechodzi. Jakie było moje zdziwienie gdy na rachunku pojawiły się podwójne blokady. Ale to jeszcze nic po paru dniach jedna z blokad znikła - razem z pieniędzmi z konta. Pierwsza płatność zeszła dwa razy. Druga płatność też zeszła, ale wciąż jest druga blokada. Przy próbie zgłoszenia reklamacji telefonicznie zostałem poinformowany że reklamacje mogę zgłosić poprzez aplikacje i wysłanie wiadomości..Po kilku dniach wciąż brak reakcji.Czekam tylko aż kolejna blokada się rozliczy i pieniądze wyparują.
Nie wiem kto Wam piszę oprogramowanie i je testuje, ale pieniądze przestają być u Was bezpieczne! Tak dalej a wszyscy klienci od Was odejdą.
16-03-2018 21:50
Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała. Na wiadomości staramy się odpowiedzieć jak najszybciej jest to możliwe. Prosimy o cierpliwość.
Jeśli zależy Ci na czasie, prosimy o kontakt z infolinią - 32/357 00 69. Sprawdzimy jak możemy pomóc.
W tej sprawie prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Biznesu pod numerem 323570024. Infolinia jest dostępna w dni robocze od 8 do 16.
10-01-2026Deklaracje za 2025 rok będą dostępne po 15.02.2026 ![]()
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |