08-05-2019 20:53
Dzień dobry,
Czy moglibyście rozważyć możliwość wprowadzenia karty typu VPay dla kont Euro?
Karty te są wciąż stosunkowo popularne w Niemczech czy Holandii. Z pewnością karta ta przydałaby się osobom podróżującym.
09-05-2019 09:28
Dzień dobry,
obecnie nie planujemy wdrożenia karty VPay.
Dziękuję za Twoją sugestię przekazałam ją do zespołu, który zajmuje się tematem kart.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026