Odpowiedz

Karta wirtualna

Dzień dobry, 

 

W drugiej połowie stycznia br. założyłam kartę wirtualną. W sobotę (29.01) zostały z niej pobrane dwie kwoty:

1. "Opłata za kartę wirtualną" - 7zł

2. "Prowizja zaległa" - 13zł

 

Mogę prosić o wytłumaczenie skąd wzięły się te kwoty?

 

Pozdrawiam,

Kasia

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (6 480 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna

Za wydanie karty wirtualnej pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 20 zł. Wygląda na to, że nie miałaś wystarczającej kwoty na jej pobranie, dlatego podzieliliśmy ją.

Zasil rachunek karty w wysokości 13 zł, żebyśmy mogli pobrać pozostałą opłatę Emotikon: Mrugający 

 

Jest to całkowity koszt tej karty, przez cały okres jej ważności - a wiec 3 lata Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 4 (6 445 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna

Dziękuję za odpowiedź.

A w sumie dlaczego opłata za kartę nie jest pobierana od razu po jej "wyrobieniu" i nie z konta głównego, tylko z tej karty? Na karcie wirtualnej zrobił się minus, a to karta prepaid Emotikon: LOL Czyli, jeśli mam ją podpiętą pod jakąś subskrypcję (teraz darmowy okres) i np. zapomnę z niej zrezygnować, karta też zostanie obciążona? 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (6 361 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna

Saldo ujemne dotyczy w tej sytuacji tylko opłat naliczonych przez bank Emotikon: Szczęśliwy Od takiej kwoty nie naliczamy oczywiście, żadnych dodatkowych odsetek. 

Wszystkie opłaty dotyczące prowadzenia kont i kart pobieramy w dniu zakończenia okresu rozliczeniowego i pobieramy z konta, którego opłata dotyczy. Karta przedpłacona ma swój numer rachunku Emotikon: Szczęśliwy

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (6 332 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy