Odpowiedz

Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

[ Edytowane ]

Dzień dobry, czy są jakieś rozsądne powody - poza koniecznością opłaty za drugą kartę, żeby dla osób małoletnich (13-17 lat), które mają ROR w PLN i w innej walucie np. EUR nie można było utworzyć posiadanej karty jako wielowalutowej. Jeśli taka osoba może mieć dwa RORy, może wykonywać na nich wszystkie transakcje, co więcej może korzystać z kantoru (informacja ze strony), to jaki jest sens, że nie może mieć karty wielowalutowej? Może jednak na to pozwolić, szczególnie jak są wakacje i taka funkcjonalność to podstawa.

Odpowiedz
0 Lajków
poktam
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
10
12-11-2023
Wiadomość 1 z 5 (636 wyświetleń)

Re.: Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

Udostępniamy możliwość podłączenia konta walutowego do karty Visa wydanej do konta Mobi 13-17. Wymagana jest zgoda rodzica na zarządzanie kartą Visa zbliżeniowa.




-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
161
32
02-09-2021
Wiadomość 2 z 5 (599 wyświetleń)

Re.: Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

Dziękuję za odpowiedź, właśnie zauważyłem w aplikacji w sekcji Co nowego informację, że ING udostępnia kartę wielowalutowa dla nastolatków, ale nadal na stronie w ofercie jest informacja, że nastolatki nie mogą korzystać z tego rozwiązania. Więc jest niespójność. Co więcej w placówce ostatnio mi też powiedziano, że nie ma takiej opcji.

Tak przy okazji, mam pytanie, czy ta funkcjonalność już jest dostępna, czy jest wdrażania i będzie dopiero dostępna?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
poktam
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
10
12-11-2023
Wiadomość 3 z 5 (573 wyświetleń)

Re.: Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

Z tej opcji można już korzystać, zweryfikujemy i poprawimy informacje na naszej stronie - dziękujemy za zwrócenie uwagi Emotikon: Szczęśliwy



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
577
124
19-03-2018
Wiadomość 4 z 5 (530 wyświetleń)

Re.: Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

Dziękuję za dobrą wiadomość.

Odpowiedz
0 Lajków
poktam
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
10
12-11-2023
Wiadomość 5 z 5 (512 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zajęcie egzekucyjne a wpływ środków ustawowo wolnych od egzekucji

Zadane pytania mają charakter ogólny. Dostęp to konta nie jest potrzebny żeby na nie odpowiedzieć. Analiza danych z systemu również nie jest potrzebna. Opieramy się tutaj na obowiązujących (i abstrakc...

05-08-2024
Likwidacja placówki ING w Jaśle

Czy to normalne, że oddział banku likwiduje się tak bez słowa? Wybrałem się do bankomatu i zobaczyłem naklejkę na "Nas już tu nie ma" na oknie.

W takim razie chyba czas zmienić bank na taki który stać

...

05-08-2024
Re.: Zajęcie egzekucyjne a wpływ środków ustawowo wolnych od egzekucji

Standardowo alimenty są zwolnione z zajęcia egzekucyjnego. Przez forum nie mamy jednak dostępu do systemu i Twojego konta, dlatego proszę, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING. Specjaliści...

05-08-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy