Odpowiedz

Re.: Karta wielowalutowa - czy ING myśli o jej wprowadzeniu?

Posiadam konto w euro oraz w dolarach i mam podpiętą pod oba kartę. Wyjeżdżam do Meksyku, z którego konta zostaną pobrane pieniądze przy ewentualnej płatności kartą? 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
marcinkowski
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
3
10-04-2016
Wiadomość 11 z 15 (7 942 wyświetleń)

Re.: Karta wielowalutowa - czy ING myśli o jej wprowadzeniu?

@marcinkowski Wszystko zależy, w jakiej walucie zapłacisz. Jeżeli będzie to EUR, to pieniądze pobierzemy z Twojego konta EUR. Jeżeli USD, to z konta USD. Ważne jest, aby na podłączonym koncie miałeś odpowiednią ilość pieniędzy w żądanej walucie.

Jeżeli zapłacisz w innej walucie niż EUR lub USD, to pieniądze pobierzemy z konta w PLN.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 12 z 15 (7 907 wyświetleń)

Re.: Karta wielowalutowa - czy ING myśli o jej wprowadzeniu?

A ja mam takie pytanie. Mam konto w Euro i podpiętą kartę debetową. Potrzebuję wypłacić gotówkę w Euro, w moim oddziale jest bankomat do wypłat w Euro i zastanawiam się czy mogę w nim wypłacić Euro z konta bez prowizji, czy muszę jednak zrobić to w okienku?

Odpowiedz
0 Lajków
mariak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-07-2017
Wiadomość 13 z 15 (7 726 wyświetleń)

Re.: Karta wielowalutowa - czy ING myśli o jej wprowadzeniu?

@mariakPowinno pobrać pieniądze z konta Euro i bez prowizji.

 

Za to ja mam pytanie, konto Komfort oraz walutowe. Wpłaty gotówki na konto walutowe w kasie oddziału - bez prowizji?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 15 (7 695 wyświetleń)

Re.: Karta wielowalutowa - czy ING myśli o jej wprowadzeniu?

@mariak Z naszego bankomatu EUR wypłacisz pieniądze kartą Visa, do której podpięte jest konto walutowe. Ważne, żeby na koncie w EUR była wystarczająca kwota. Za taką wypłatę nie pobieramy opłaty. 

 

@Konto usunięte Na konto walutowe możesz w kasie banku wpłacić bezpłatnie jeden raz w okresie rozliczeniowym. Za każdą kolejną wpłatę pobierana jest opłata 9 zł. 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 15 z 15 (7 662 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy