Odpowiedz

Karta kredytowa - pytanie o spłatę - regulamin

Witam serdecznie Emotikon: Szczęśliwy,

 

chciałem się dowiedzieć czy zapis w umowie o kartę kredytową VISA który brzmi:

 

"Pkt 16.Umowa zawierana jest na czas nieokreślony..

oraz 

Pkt 26.

1) Umowa będzie zawarta za czas nieokreślony. Kredytu udziela się na okres jednego roku,a Bank i Posiadacz
rachunku wypełnią zobowiązania wynikające z Umowy w terminach w niej określonych. "

 

Mówią o tym że po roku od podpisania umowy saldo z karty kredytowej powinno zostać spłacone w całości ?

 

Podam przykład.

Karta kredytowa na 5000 zł. Po roku zostało mi do spłaty 3000 zł. Czy to oznacza że po roku od podpisania umowy muszę spłacić 3000 zł, czy mogę dalej korzystać z karty wpłacając przynajmniej minimalną kwotę spłaty. Bo w zasadzie nie rozumiem dlaczego raz jest w umowie zapis o czasie nieokreślonym, a raz o jednym roku.

 

Pozdrawiam

Arek

Odpowiedz
0 Lajków
lokodepako
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-06-2019
Wiadomość 1 z 3 (3 552 wyświetleń)

Re: Karta kredytowa - pytanie o spłatę - regulamin

Umowę zawieramy na 12 miesięcy i automatycznie ją przedłużamy Emotikon: Mrugający Jeżeli wypowiadamy umowę, informujemy o tym i wtedy musisz spłacić kartę w całości. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (3 529 wyświetleń)

Re.: Karta kredytowa - pytanie o spłatę - regulamin

[ Edytowane ]

Pkt. 26 przedstawia założenia jak zostało wyliczone RRSO - czyli 9 punktów gdzie w szczegółach opisano jakie kryteria zostały przyjęte.

 

Zwróć uwagę na pkt. 71 - bank może wypowiedzieć umowę w dowolnym czasie bez podania przyczyny za 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

guren
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
41
3
08-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (3 291 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy