Odpowiedz

Karta kredytowa. Przyznany limit.

Witam,

 

Złożyłem wniosek o kartę kredytową. Limit przyznany to 20 000. I tu moje pytanie. Czy ten limit przyznany to jest ten z którego mogę korzystać? I czy jak mi przyjdzie karta i gdy ją aktywuję to mogę zrobić przelew własny wykorzystują od razu cały limit? Planuję zakup samochodu i dalszą część spłaty chcę rozłożyć na raty.

 

Czy orientacyjnie ktoś mi może napisać jakie będą koszty gdy wykorzystam cały limit 20 000 i rozłożę spłatę na maksymalnie czyli 36 miesięcy?

Chciałem skorzystać normalnie z pożyczki, ale wniosek był odrzucony. Jedną już mam.. a ten limit to była "oferta przygotowana dla mnie".

Odpowiedz
0 Lajków
kinneikus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
0
07-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 405 wyświetleń)

Re: Karta kredytowa. Przyznany limit.

Opłata za uruchomienie usługi Rozłóż na raty wynosi 1% kwoty rozkładanej na raty. Wyjątkiem jest karta kredytowa Visa Infinite, gdzie plan ratalny włączysz bezpłatnie.
Oprocentowanie zadłużenia rozłożonego na raty wynosi:

  • 10,25% dla karty kredytowej Visa Infinite
  • 14,25% dla pozostałych kart dla klientów indywidualnych

W przypadku karty kredytowej Visa dla Przedsiębiorców oprocentowanie jest zawsze o 1 p.p. niższe od oprocentowania karty.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 284 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy