Odpowiedz

Karta kredytowa. Przyznany limit.

Witam,

 

Złożyłem wniosek o kartę kredytową. Limit przyznany to 20 000. I tu moje pytanie. Czy ten limit przyznany to jest ten z którego mogę korzystać? I czy jak mi przyjdzie karta i gdy ją aktywuję to mogę zrobić przelew własny wykorzystują od razu cały limit? Planuję zakup samochodu i dalszą część spłaty chcę rozłożyć na raty.

 

Czy orientacyjnie ktoś mi może napisać jakie będą koszty gdy wykorzystam cały limit 20 000 i rozłożę spłatę na maksymalnie czyli 36 miesięcy?

Chciałem skorzystać normalnie z pożyczki, ale wniosek był odrzucony. Jedną już mam.. a ten limit to była "oferta przygotowana dla mnie".

Odpowiedz
0 Lajków
kinneikus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
0
07-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (814 wyświetleń)

Re: Karta kredytowa. Przyznany limit.

Opłata za uruchomienie usługi Rozłóż na raty wynosi 1% kwoty rozkładanej na raty. Wyjątkiem jest karta kredytowa Visa Infinite, gdzie plan ratalny włączysz bezpłatnie.
Oprocentowanie zadłużenia rozłożonego na raty wynosi:

  • 10,25% dla karty kredytowej Visa Infinite
  • 14,25% dla pozostałych kart dla klientów indywidualnych

W przypadku karty kredytowej Visa dla Przedsiębiorców oprocentowanie jest zawsze o 1 p.p. niższe od oprocentowania karty.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
87
23
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (693 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wykup obligacji - podatek

Zysk z obligacji kupionych z dyskontem (np. po 99% wartości nominalnej) i utrzymanych do wykupu opodatkowany jest w sposób zryczałtowany, czyli podatek płacony jest przez biuro maklerskie. Klienci nie

...

29-05-2023
Wykup obligacji - podatek

Witam wszystkich,

czy jeśli kupię obligacje na rynku wtórnym za np. 99% ceny i zaczekam do wykupu przez eminenta po wartości nominalnej to od tego 1% muszę odprowadzić podatek i wykazać w PIT-38 czy ja

...

29-05-2023
Re: Re.: BLIK - konto firmowe oraz indywidualne

Brak możliwości dodania drugiej ikonki blika dla drugiego typu konta to chyba najwieksza wada obecnej aplikacji ing. Dziwię się że to nie zostało naprawione od tylu lat. Rozmawiałem ostatnio na jakimś

...

26-05-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy