Odpowiedz

Karta do konta

Witam czy jest taka możliwość aby dostać kartę MAESTRO w ING Banku Śląskim? Dodam że posiadam konto walutowe EUR i posiadam do niego kartę MASTERCARD a taki typ karty nie działa tutaj w każdym lokalnym sklepie co obsługuje płatności kartą jedynie karta MasterCard przechodzi w takich sklepach jak ACTION , LIDL, ALDI, MC DONALD, KFC czy stacje benzynowe a więc w wszystkich zagranicznych sieciowkach co są też i u na s w kraju, a w innych sklepach nawet w dużych miastach ale po prostu inne niż te wymienione wyżej to odrzuca kartę więc stąd moje pytanie czy nie da się nic zrobić by dostać kartę MAESTRO? Bo jeśli nie to może i rozważę zmianę banku wtedy
Odpowiedz
0 Lajków
wojwoj1991
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-06-2021
Wiadomość 1 z 5 (3 972 wyświetleń)

Re: Karta do konta

Do kont indywidualnych wydajemy tylko karty Visa i Mastercard. Przykro mi, ale nie mamy kart Maestro w naszej ofercie Emotikon: Smutny Niestety nie mamy wpływu na to, w jakich punktach karty Mastercard są akceptowane. Jeśli masz u nas konto w złotówkach i wydaną do niego kartę Visa, możesz podpiąć ją pod konto w euro. Zrobisz to w bankowości internetowej, klikając w kartę, a następnie „Podłącz konta walutowe”. Może ta karta, będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 5 (3 944 wyświetleń)

Re: Karta do konta

Witam, a od kiedy do konta wydawana jest debetowa karta Mastercard? Z tego co pamiętam, Mastercard jest w formie przedpłaconej i mobilnej (dla tel. z androidem). Dziwi mnie fakt, że nie można zamówić debetowej karty Mastercard. Na siłę człowiek zmuszany jest do VISY. W mBank czy Santander, można samemu wybrać kartę jaką się chce. Fajnie by było, żeby chociaż karta debetowa Mastercard była dostępna w formie elektronicznej, którą dałoby się podpiąć pod Apple Pay, tak jak to zrobił mBank.

Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 3 z 5 (3 878 wyświetleń)

Re: Karta do konta

@MreaperS tylko do konta walutowego w euro mamy możliwość wydania karty Mastercard w postaci fizycznej. 

 

Przekazałam do odpowiedniego działu Twoje propozycje dotyczące kart do konta osobistego Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 4 z 5 (3 835 wyświetleń)

Re: Karta do konta

Nawet Visa z ING nie obsługuje wszystkich płatności a co dopiero maestro !!!!

Odpowiedz
0 Lajków
Cobyr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
14-05-2021
Wiadomość 5 z 5 (3 588 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy