Odpowiedz
Highlighted

Karta dla pełnomocnika konta

Witam,

chciałbym założyć konto Direct i ustanowić Pełnomocnika dla tego rachunku. Oczywiście wyrobiona byłaby karta dla tego rachunku. Wyczytałem, że Pełnomocnik również może wnioskować o wyrobienie karty dla teo rachunku - czy to prwada? Jeśli tak to z jakimi kosztamie się to wiąże (koszt wyrobienia karty, comiesięczna prowizja za istnienie dwóch kart dla jednego rachunku)?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
michciooo
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
17-06-2017
Wiadomość 1 z 3 (10 158 wyświetleń)

Re.: Karta dla pełnomocnika konta

@michciooo Tak, pełnomocnik do konta osobistego może zamówić dla siebie kartę płatniczą przez swoją imienną usługę internetową lub w naszym oddziale. Za zamówienie karty np. Visa Zbliżeniowa ze standardowym wizerunkiem, nie pobieramy opłaty. Kartę wyślemy do 8 dni roboczych na adres korespondencji pełnomocnika. Na Twojej karcie powinny być rozliczone transakcje bezgotówkowe w okresie rozliczenia, na co najmniej 300 PLN i osobno na karcie pełnomocnika, na co najmniej 300 PLN, żeby za jedną i drugą kartę nie była pobrana opłata 7 zł miesięcznie. Okres rozliczenia od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
507
100
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (10 123 wyświetleń)

Re.: Karta dla pełnomocnika konta

Jeśli oboje zamierzacie często korzystać z konta i karty, w tym dużo wypłacać, zastanów się nad opcją Komfort. Stała miesięczna opłata, ale żadnych dodatkowych.

Limity dla transakcji  bezgotówkowych zostają, ale to przy aktywnym korzystaniu nie robi problemu.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (10 083 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy