Odpowiedz

Jakość kart

W 2015 na jesieni założyłam konto w banku ING. Pierwszą kartę (płaską) wymieniłam, bo była poważnie starta. Patrząc na datę ważności obecnej karty wydaje się, że wymiany dokonywałam na jesieni 2017 roku, czyli po 2 latach. Karta jest wytłaczana, a więc mimo startej farby nadal widać cyfry. Choć kod CVV chyba niedługo będzie niewidoczny.

Nie korzystam z kart płatniczych, jak z papieru ściernego Emotikon: Mrugający Miałam też do czynienia z kartami 5 innych banków, nie miałam z nimi takich przygód.

 

Czy przy zmianie wizerunku karty otrzymuję kartę z tym samym numerem i tym samym kodem CVV, czy jednak to jest zupełnie nowa karta?

Odpowiedz
0 Lajków
dnaflyer
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
21-03-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 376 wyświetleń)

Re: Jakość kart

Przy zmianie wizerunku otrzymasz kartę z tym samym numerem. Kod CVV będzie inny. 
 

Dotychczasowa karta będzie działać do momentu aktywacji nowej.
Wydanie karty kosztuje 15 zł - tę kwotę pobierzemy tylko raz.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 318 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy