Odpowiedz

Dodanie karty do ApplePay na MacBooku

Jest problem z dodanie karty do ApplePay na macbooku - przy próbie weryfikacji pojawia się jedynie komunikat:

 

Połącz z ING Bank Śląski S.A.: +48 32 603 73 35

Na infolinii mówią, że podczas weryfikacji powinna pojawić się opcja SMS lub autoryzacji w aplikacji. Natomiast na Twitterze ING odpowiedziało, że w tej chwili jak dodajemy kartę do ApplePay na iPhonie to można autoryzować tylko i wyłącznie za pomocą aplikacji. 

 

To w końcu jaka jest prawda i dlaczego nie mogę dodać karty do ApplePay na MacBooku skoro istnieje taka możliwość i kiedyś nie powodowało to problemów?

Odpowiedz
0 Lajków
Paulo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-08-2023
Wiadomość 1 z 4 (3 240 wyświetleń)

Re: Dodanie karty do ApplePay na MacBooku

Aby  dodać kartę do MacBooka z czytnikiem Touch ID:
- otwórz na MacBooku Preferencje systemowe
- otwórz sekcję Wallet i Apple Pay i wybierz opcję Dodaj inną kartę
- zeskanuj dane karty za pomocą kamery MacBooka lub wprowadź dane karty ręcznie
- wybierz opcję Contact Center jako metoda potwierdzenia dodania karty do Apple Pay 
- otrzymasz powiadomienie PUSH z aplikacji mobilnej Moje ING z prośbą o potwierdzenie dodania karty do Apple Pay na MacBooku
- potwierdź dodanie karty do Apple Pay na MacBooku kodem PIN do aplikacji mobilnej. Jeśli nie otrzymasz pusha zaloguj się do aplikacji mobilnej. Ekran potwierdzenia wyświetli się jako pierwszy po zalogowaniu.
Aby potwierdzić dodanie karty do portfela cyfrowego Apple Pay musisz być użytkownikiem najnowszej wersji aplikacji mobilnej Moje ING.
Możesz potwierdzić dodanie karty do Apple Pay na Macbooku na telefonie z systemem iOS lub Android. 
 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (3 182 wyświetleń)

Re: Dodanie karty do ApplePay na MacBooku

Dziękuję za odpowiedź, ale to jest to samo co mówią na infolinii a działa inaczej - czy można prosić, zanim podacie Państwo odpowiedź to sami zweryfikujcie czy podane przez Was "instrukcje" do rozwiązywania problemów rzeczywiście działają. 

 

U mnie nadal nie można dodać karty do ApplePay na MacBooku i dodam, że wszystko mam aktualne (system, wersja mobilna ING etc...) a to co się dzieje jest przeze mnie opisane post wyżej - nic się w tej kwestii nie zmieniło. 

 

Bardzo będę wdzięczny za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
Paulo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-08-2023
Wiadomość 3 z 4 (3 029 wyświetleń)

Re: Dodanie karty do ApplePay na MacBooku

Jeśli przesłana instrukcja nie pomogła, połącz się z nami na czacie, który znajdziesz w aplikacji, w prawym, dolnym rogu. Zgłosimy Twoją sprawę do działu technicznego. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
80
13
03-03-2023
Wiadomość 4 z 4 (3 026 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy