Odpowiedz

Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Dzień dobry,

do tej pory mój brat korzystał z mojej karty debetowej mając ja dodaną do swojego telefonu Iphone w aplikacji Wallet. Dostałem nową kartę (tamta traci ważność we wrześniu) i nie umiemy jej dodać do jego telefonu. Wallet prosi o weryfikacje i automatycznie loguje go do jego konta w ING, a karta jest przypisana do mojego.

Pytanie jak to zrobić ? Do tej pory mieliśmy tak że tą samą kartę miałem w swoim Iphonie i on w swoim.

Odpowiedz
0 Lajków
fiolek7
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-09-2023
Wiadomość 1 z 3 (4 438 wyświetleń)

Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Tak, aktualnie jeśli chcesz dodać kartę na innym telefonie, do Google Pay lub Apple Pay, to musisz na nim mieć naszą aplikację. Nie wysyłamy już kodów SMS. Zmieniło się to 22 maja.
 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
438
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (4 122 wyświetleń)

Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można było skorzystać ze swoich środków. Obecnie nie jesteśmy w stanie tego zrobić.

Podany w metodach aktywacji telefon informuje wyłącznie o tym, żeby zainstalować sobie aplikację. Niestety ja już mam zainstalowaną i aktywowaną swoją aplikację, którą oczywiście nie potwierdzę obcej karty.

Nie próbowałem, ale logika podpowiada, że trzeba by zainstalować i aktywować aplikacje nawzajem na swoich telefonach tylko po to, żeby aktywować kartę drugiej osoby w GPay. Gdzie tu jest sens? Jaki był cel takiego postępowania? Dlaczego nie można zapytać o aktywację karty w aplikacji osoby, która jest jej właścicielem i dlaczego trzeba było zlikwidować potwierdzenia SMS?. Czy chodzi o zmuszenie klientów do instalacji aplikacji choćby tylko po to, żeby podpiąć kartę do telefonu żeby potem pochwalić się liczbą instalacji aplikacji? 

Niestety w który obszar aplikacji i obsługi użytkowników by nie popatrzyć, bank, zamiast ułatwiać życie klientom, robi coraz bardziej pod górkę.

Odpowiedz
0 Lajków
MiG
MiG
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
3
13-11-2023
Wiadomość 3 z 3 (22 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Proszę jeszcze o interwencję . Ponieważ pieniądze liczy solid . Pracownik banku nie może wejść do pokoju . Dużo jest informacji że nie raz nie dwa bank twierdzi że nie było nadwyżki . To jest logiczne...

06-10-2024
Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można

...

06-10-2024
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy