Odpowiedz

Czy poniose dodatkowe oplaty?

Witam,

 

Mam konto Direct, posiadam kartę zbliżeniową Visa.

 

Chcę zrobić następujące czynności:

1) Utworzenie karty Mastercard w telefonie .

2) Usunięcie karty zbliżeniowej Visa.

3) Utworzenie Karty Kredytowej w bieżącej promocji ING (karta Visa).

 

Czy zakwalifikuję się do promocji karty kredytowej? 

 

Do ilu złotych wzrosną mi maksymalne opłaty "użytkowe"?

Zakładam, że kartkę kredytową (i jej odsetki) będę spładcał regularnie.

 

 

Pozdrawiam 

 

Odpowiedz
0 Lajków
JanKowalskiWar
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
05-06-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 292 wyświetleń)

Re: Czy poniose dodatkowe oplaty?

Jednym z warunków naszej promocji jest to, że na dzień 14.05.2018 roku (start promocji) nie możesz mieć u nas kart kredytowych. Jeżeli takiej lub takich nie posiadałeś to jak najbardziej możesz skorzystać z promocji. Dokładne warunki uczestnictwa podsumowaliśmy w naszym regulaminie, który znajdziesz tutaj (sekcja "Uczestnictwo i warunki Promocji").

Jeżeli chodzi o same maksymalne koszty to ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Opłata roczna za kartę kredytową Visa wynosi 35 zł, natomiast możesz jej uniknąć, jeżeli kartą wydasz w skali roku łącznie minimum 2400 zł. Nie jest tu ważne czy zrobisz to jednorazowo czy w kilku transakcjach.

Pamiętaj, że do karty kredytowej masz również okres bezodsetkowy. Jeżeli do 21 dni po zakończonym cyklu rozliczeniowym spłacisz wykorzystane z karty środki to nie pobierzemy za nie odsetek. Tym samym regularnie spłacając kartę możesz z niej korzystać bez dodatkowych kosztów. Przy okazji proponuję Ci korzystać z karty podczas płatności bezgotówkowych, ponieważ pobieranie gotówki z bankomatu i przelew z karty kredytowej nie pozwalają na uniknięcie odsetek i są dodatkowo płatne (wypłata w bankomacie naszego banku to 2% kwoty wypłaty minimum 5 zł, obce bankomaty to 3% kwoty wypłaty minimum 9 zł, przelewy wiążą się z prowizją 2% kwoty przelewu minimum 5 zł).

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 237 wyświetleń)

Re: Czy poniose dodatkowe oplaty?

Witam,

 

Promocja na kartę kredytową jest do 30.06.

Czy może jednak będzie liczył się czas od dostawy karty przez kuriera?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
JanKowalskiWar
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
05-06-2018
Wiadomość 3 z 4 (4 168 wyświetleń)

Re: Czy poniose dodatkowe oplaty?

JanKowalskiWar Zgodnie z regulaminem promocji powinieneś zawrzeć umowę o kartę kredytową najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku. 
Po podpisaniu umowy kartę wysyłamy listem zwykłym na Twój adres do korespondencji. Powinieneś ją otrzymać do 8 dni roboczych. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (4 116 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy