Odpowiedz

CashBack i limit dzienny

Dzień dobry.

Nie pamiętam, a nie mam możliwości tego teraz sprawdzić - czy dla karty limit transakcyjny i limit na wypłaty ustawiany jest niezależnie? Bo na płatności zagraniczne na pewno można ustawić osobno.

 

Chodzi mi o to, czy np. z limitem 500 zł na kartę jeśli zrobię zakupy za 300 zł to mogę skorzystać z CashBacka też na 300, czy mogę maksymalnie 200 (300 zakupy + 200 cashback = 500 limit dzienny).

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
87
26
21-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 815 wyświetleń)

Re: CashBack i limit dzienny

Do karty są osobne limity dla płatności kartą i osobny dla transakcji gotówkowych. Limit cashback wchodzi w limit transakcji gotówkowych. 

Aktualnie możesz jednorazowo wypłacić nawet 1 000 zł dzięki usłudze cashback

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 785 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy