29-11-2015 12:03
Witam. Zamówiłem kartę debetową z własnym wizerunkiem, lecz nie widnieje ona w systemie i jest brak możłiwości jej tam dodania / aktywowania. Co w taki przypadku mogę zrobić?
29-11-2015 12:28
Nowa karta płatnicza będzie widoczna w Moje ING dopiero po jej wygenerowaniu. Aktualnie będziesz mógł aktywować kartę za pośrednictwem ING BankOnLine lub telefonicznie.
Pracujemy nad udostępnieniem kolejnych funkcji w Moje ING.
29-11-2015 12:43
29-11-2015 12:48
Prosimy w tej sprawie o kontakt z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 12.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026