Odpowiedz

Aktywacja karty kredytowej.

Dzień dobry,
Dzisiaj zamówiłam kartę kredytową do swojego konta.
Jako, że karta jest potrzebna pilnie i może nie zdążyć fizycznie dojść, czy mogę ją aktywować przez moje ING i dodać do apple wallet, żeby jej używać?
Odpowiedz
0 Lajków
Perhasme
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
14-07-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 007 wyświetleń)

Re: Aktywacja karty kredytowej.

Możesz aktywować kartę kredytową przed jej fizycznym otrzymaniem w bankowości internetowej. Następnie możesz ja dodać do Apple Wallet, i z niej korzystać 😊

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 926 wyświetleń)

Re: Aktywacja karty kredytowej.

Dziękuję za odpowiedź, jednak nie wiem jak się do tego zabrać.
W moim ING mam tylko informację, że karta jest niekatywna i nie mam możliwości aktywacji jej, na czacie powiedziano mi, że załoga banku nie poda mi numerów niezbędnych do zapisania karty w Apple Pay, takich jak pełny numer i cvv, w związku z czym użyję jej dopiero, kiedy przyjdzie fizycznie.
Odpowiedz
0 Lajków
Perhasme
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
14-07-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 869 wyświetleń)

Re: Aktywacja karty kredytowej.

Perhasme, przepraszam, jednak wcześniej udzieliliśmy błędnej informacji 😥

Dodanie karty do Apple Wallet zaraz po jej zamówieniu, jest możliwe tylko przy karcie Visa zbliżeniowa (karta debetowa do konta).

 

W przypadku karty kredytowej musisz zaczekać, aż karta fizycznie do Ciebie dotrze. Następnie powinieneś ją aktywować i dopiero wtedy, możesz ją dodać do Apple Pay.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (2 823 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy