Odpowiedz

Aktywacja karty kredytowej bez jej fizycznego posiadania

Witam wszystkich.

 

Kilka dni temu złożyłem wniosek o kartę kredytową, aktualnie oczekuję na dostarczenie "plastiku".

Ale ciekawi mnie jedna rzecz: co się stanie, jeśli aktywuję kartę, zanim do mnie przyjdzie? Jestem cierpliwy i wyczkam te kilka dni, ale ciekawi mnie właśnie ten fakt, co w takiej sytuacji. Można wtedy już normalnie np. dokonywac przelewów z niej?

Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 1 z 3 (11 778 wyświetleń)

Re.: Aktywacja karty kredytowej bez jej fizycznego posiadania

Jeśli aktywujesz kartę przed jej otrzymaniem będziesz miał możliwość wykonania przelewu z niej. Nie jest to jednak zgodne z regulacjami naszego banku. Ze wzgędu bezpieczeństwa powinieneś być w jej posiadaniu aby nie doszło do nieuprawnionej transakcji.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 2 z 3 (11 707 wyświetleń)

Re.: Aktywacja karty kredytowej bez jej fizycznego posiadania

Odpowiedz
0 Lajków
kamil666
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-03-2017
Wiadomość 3 z 3 (11 084 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy