Jak inwestować

Odpowiedz

Problem z otwarciem PIT-8C

Dostałem dzisiaj powiadomienie o tym że otrzymałem PIT-8C jednak nie da się go otworzyć zarówno na telefonie jak i na komputerze, czy mogę prosić o pomoc w tej sprawie?

Odpowiedz
0 Lajków
wojtek_ajla
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-05-2020
Wiadomość 1 z 11 (6 837 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

Analizujemy przypadki, w których pojawia się błąd. 

Póki co sprawdź czy:

- masz program do obsługi PDF

- wchodzisz przez folder czy przez wyszukiwarkę pliku

- czy umiesz pobrać inne pliki z Moich Dokumentów?

 

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 11 (6 834 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

mam acrobat readera i wchodzę przez wyszukiwarkę plików, z innymi dokumentami nie sprawdzałem

Odpowiedz
0 Lajków
wojtek_ajla
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-05-2020
Wiadomość 3 z 11 (6 820 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

też dostałem info o picie, ale wchodząc w moje dokumenty wogle go tam nie ma...

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 4 z 11 (6 811 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

1. Znajdź plik wchodząc do folderu i nie korzystaj z wyszukiwarki. To prosta ścieżka Moje dokumenty > Dokumenty bankowe > Informacje podatkowe

 

2. Jeśli w tej lokalizacji nie masz PIT, a dostałeś wiadomości to zadzwoń do Biura. 32 357 00 32.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 5 z 11 (6 768 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

Mamy zgłoszenia, że problem pojawia się w aplikacji mobilnej - póki co zalecamy pobranie przez przeglądarkę.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 6 z 11 (6 762 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

Bardzo ciekawe zalecenia rozwiązania problemu Państwo podają, ale o ile udaje się plik otworzyć to już z pobraniem jest problem większy. Nie da się tej czynności wykonać w żadnej z przeglądarek Microsoft Edge, Chrome, Firefox. Pojawia się w takich przypadkach komunikat jak w załączniku. Można natomiast pobrać plik z pit 8-c  przez aplikację mobilną na smartfona. Prośba na przyszłość - skoro nie wysyłacie pit 8-c w wersji papierowej to miejcie          w pamięci 3 - 4 grudnia 2020r. i przygotujcie swoje aplikacje tak żeby w końcu klienci mogli z nich NORMALNIE korzystać.

Odpowiedz
0 Lajków
warren38
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
14-02-2019
Wiadomość 7 z 11 (6 591 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

[ Edytowane ]

Zainstalowaliśmy poprawkę w aplikacji mobilnej. PIT-8C można pobrać w aplikacji mobilnej Moje ING. PIT można pobrać w aplikacji mobilnej i przez Moje ING w przeglądarce.

Wystarczy wejść do folderu przez ścieżkę: Moje dokumenty > Dokumenty bankowe > Informacje podatkowe.

 

warren38 - wchodziłeś do folderu czy korzystałeś z wyszukiwarki plików? Jeśli do 17 lutego nie pobierzesz PIT elektronicznie, wtedy wyślemy go listem.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 8 z 11 (6 468 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

Witam.

 

Ja również mam problem z pobraniem Pit 8c. Probowałem na komputerze (Google Chrome i Edge) a takze na telefonie i ten sam komunikat " nie udało się pobrać danych"

 

Odpowiedz
0 Lajków
elanowiec82
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-02-2021
Wiadomość 9 z 11 (6 378 wyświetleń)

Re.: Problem z otwarciem PIT-8C

Nasze IT testuje przygotowaną poprawkę. 

Póki co dokumenty w PDFie można pobierać w aplikacji mobilnej. PITy będą w Moim ING dostępne cały czas. Jeśli ktoś nie pobierze PITu do 17 lutego, to wyślemy go listem na adres korespondencyjny.

NIe martwcie się, że PIT do Was nie dotrze. Przepraszamy za ten błąd systemu.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 10 z 11 (6 309 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy