19-02-2021 09:45
Witam,
Dzisiaj debiut Huuuge Games. Nie było IPO w maklerze ing, ale nie widzę też możliwości kupienia po debiucie.
Będzie można zakupić akcje tej spółki przez makler ING?
19-02-2021 10:39
Nasze Biuro Maklerskie nie umożliwia klientom Biura obrotu, ani przechowywania akcji spółek amerykańskich na prowadzonych rachunkach maklerskich.
Zlecenia dotyczące akcji spółek amerykańskich mogą być składane wyłącznie przez członków giełdy, którzy są dopuszczeni do działania w segmencie spółek amerykańskich na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
Nasze Biuro Maklerskie nie przystąpiło do prowadzonego przez GPW programu notowań akcji spółek amerykańskich.
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |