Jak inwestować

Odpowiedz

KONTO Makler brak możliwości zgłoszenia reklamacji

Drodzy administratorzy zgodnie z instrukcją kliknąłem w  wiadomości i chciałem opisać państwu reklamację niestety nawet to nie jest możliwe , proszę o pilną informację w jaki sposób z wami się skontaktować oraz w jaki sposób jest możliwe zgratyfikowania potencjalnych strat. Infolinie nie działały zgłoszenia nie działały , wiadomości do  was nie działają . Czy ktoś u was w ogóle pracuje? Jak zgłosić reklamacjęproszę o wytłumaczenie krok po kroku, ponieważ formularz ze strony banku przenosi do bankowości internetowej a tam już po wybraniu wiadomosci w profilu niestety nie mozna opisać wam problemu bo po prostu usunęliście mimikę wpisową.

Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 619 wyświetleń)

Re: KONTO Makler brak możliwości zgłoszenia reklamacji

@Przemo81 Przykro nam, że nie mogłeś przesłać do nas zgłoszenia. Jaki dokładnie błąd pojawił Ci się podczas wysyłania reklamacji? Niestety nie mamy jeszcze informacji o tym, w jaki sposób ewentualne straty będą zwracane. Na takie pytanie na pewno odpowiedzą specjaliści od rozpatrywania reklamacji. Ścieżki do przesłania zgłoszenia znajdziesz na naszej stronie w komunikacji o Maklerze: https://www.ing.pl/aktualnosci?news_id=1104777-problemy-z-dzialaniem-maklera-informacje-dla-klientow... Po kliknięciu w baner> zaloguj się do konta> wpisz treść wiadomość i użyj przycisku Wyślij. Możesz również dodać załącznik przed wysłaniem wiadomości. Wysyłanie wiadomości działa prawidłowo - sprawdzone.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 463 wyświetleń)

Re: KONTO Makler brak możliwości zgłoszenia reklamacji

dziekuje za odpowiedz niestety reklamacji nie uwzglednicie gdyz przeslali panstwo odpowiedz po zakonczeniach sesji. Nie wiem czy zadziala bo juz za pozno a sesje od mega dawna zamkniete. Prosze o informacje czy osoby ktore nie mogly wyslac reklamacji rowniez beda uwzglednione w jakich kolwiek bonifikatach za brak dostepu przez kilka dni. a kolejne i ostatnie czy w poniedzialkowa sesje bedze dziac makler.
Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 401 wyświetleń)

Re: KONTO Makler brak możliwości zgłoszenia reklamacji

Wyślij proszę do nas reklamację za pośrednictwem formularza na stronie. Do każdego zgłoszenia odniesiemy się indywidualnie. Postaramy się, aby usługa Makler była dostępna najszybciej jak to będzie możliwe

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 395 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy