Odpowiedz

Re.: Awaria Maklera

Ja mam zamiar za wszelka cene uzyskac jakakolwiek rekompensate, polubownie lub sadownie, pilka po stronie ING. Zostawienie tego bez konsekwencji musialbym uznac za osobista obelge.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 31 z 120 (7 293 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Ciekawe czy w regulaminie nie mają na to odpowiednich paragrafów, które informują o braku odpowiedzialność banku w przypadku takich awarii. 

Odpowiedz
0 Lajków
figield
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
3
03-12-2020
Wiadomość 32 z 120 (7 072 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Czy obecna awaria niesie za sobą ryzyko utraty danych o transakcjach? Musi to być bardzo poważny problem skoro w środku tygodnia wyłączacie Państwo serwis i powodujecie straty liczące w tysiącach dla wielu klientów, którzy Wam zaufali.
figield
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
3
03-12-2020
Wiadomość 33 z 120 (7 049 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Raczej mogą sobie te paragrafy wsadzić. Nad tym wszystkim czuwa komisja papierów wartościowych i giełd. Nie ma tez co sie nad nimi pastwic kazdy popelnia bledy trzeba tylko teraz za nie zaplacic i przez lata na nowo budowac zaufanie 

Gosu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
8
03-12-2020
Wiadomość 34 z 120 (7 037 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Dokladnie tak. Czekamy na komunikat ws rekompensaty dla Klientow, ktorzy dzisiaj nie mogli korzystac z aplikacji Makler. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 35 z 120 (6 948 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]

Najbardziej ugotowani są klienci którzy przygotowali się na dziś na zapis na IPO akcji PCF. ( ostatni dzień). To jest skandal.

barniix
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
03-12-2020
Wiadomość 36 z 120 (6 910 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Dzień dobry, 

abstrahujac od faktu niedostępności, która wiąże się z potencjalnymi stratami ale również skutecznie eliminuje możliwości wygenerowania zysku, chciałbym zwrócić uwagę na komunikacje.

 

Jako użytkownicy rachunku indywidualnego oraz maklerskiego w Państwa Banku nie wszyscy jesteśmy świadomi o istnieniu tzw. spolecznosci gdzie informuje się o awariach i tym podobnych. Co gorsza, jako ostateczność dopuszczam fakt dowiedzenia się o awarii mojego konta maklerskiego i braku dostępu do środków z wiadomości opublikowanych na portalach branżowych.

Tym samym, może warto przyjrzeć się kwestii komunikacji z użytkownikami i zagwarantować im dostęp do aktualnych informacji nie tylko w momencie zmian w regulaminach, potwierdzen wykonywania przelewów, ale również w momencie braku dostępności do Państwa usług jeśli tylko taka sytuacja bedzie miala miejsce. 

 

Kwestie ciągłości działania w skali roku pozostawiam bez komentarza, ponieważ takie sytuacje zdarzają się nawet najlepszym Emotikon: Mrugający.

 

3 mam kciuki za szybkie przywrócenie Maklera na nogi, za poprawę komunikacji z uzytkownikami w przyszłości oraz sprawny mechanizm rozpatrywania reklamacji.

 

Pozdrawiam,

Ł.

Nickname404
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
03-12-2020
Wiadomość 37 z 120 (6 828 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Zapomnij - usłyszysz co najwyżej Przepraszamy. Pamiętam że kiedyś ktoś wtopił 20tyś i tylko tyle wywalczył - Przepraszamy

Odpowiedz
0 Lajków
Schamann
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
3
31-10-2018
Wiadomość 38 z 120 (6 578 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Moja strata na chwilę obecną - wg transakcji jakie sobie zaplanowałem na dziś 12tyś zł .
Odpowiedz
0 Lajków
Schamann
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
3
31-10-2018
Wiadomość 39 z 120 (6 561 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

i wy chcecie ludziom mówić jak inwestować ..żałosne.
Mam nadzieję, że Zarząd podliczy was za straty BM z tytułu utraconych prowizji, straty klientów a także straty wizerunkowe banku, pozbędzie się "specjalistów" i zatrudni ludzi, którzy znają się na swojej pracy a nie tylko im się wydaje, że coś wiedzą.
MRX
MRX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
03-12-2020
Wiadomość 40 z 120 (6 424 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy