Odpowiedz

Re.: Awaria Maklera

Sytuacja jest naprawdę kuriozalna. Brak możliwości wykonania zlecenia przez tak długi okres może naprawdę skutkować poważnymi stratami. Instytucje finansowe powinny charakteryzować się wysokim zaufaniem. Jak mamy dalej powierzać wam nasze ciężko zarobione pieniądze po takich zdarzeniach.
Gosu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
8
03-12-2020
Wiadomość 21 z 120 (6 381 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Prosze pamietac o konstruktywnym charakterze dzialan i rozwazyc mozliwosci prawne. Samo niezadowolenie najprawdopodobniej nic Panu nie da. Lepiej cos zyskac. Przypominam o casie Forda (model Pinto). To nie jest pierwsza awaria. Jak moze byc mowa o zaskoczeniu? https://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Pinto#Legal_cases Tylko taki charakter dzialan jak wobec Forda i odpowiedni wyrok moze nauczyc ten bank szacunku do klientow. Skoro po latach wygrano walke o prawo karpia do godnego traktowania, to Klienci nie ryby i swoj glos i prawa maja.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 22 z 120 (6 376 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Nieraz lepiej niz w instrumenty finansowe, lepiej warto zainwestowac w porade prawna. Niewykonanie umowy rodzi odpowiedzialnosc umowna.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 23 z 120 (6 359 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Prosze o wiadomosc prywatna. Dzialam z SII sii.org.pl

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 24 z 120 (6 354 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

prosze skonsultowac sie z prawnikiem, to bedzie tak medialna sprawa, ze moze sie znalezc radca prawny lub adwokat z ambicjami i podjac poprowadzenia sprawy pro bono (dla budowania wlasnego brandu i dla idei). Mozna tez glosic do UOKiK oraz KNF, poza postepowaniem cywilnym przed sadem powszechnym

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 25 z 120 (6 334 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Prosze o kontakt przez wiadomosc prywatna. Sa adwokaci, ktorzy stana po stronie konsumentow pro bono (i dla budowania wlasnego brandu, podobnie jak dzialo sie przy obronie uczestnikow wydarzen zwiazanych z prawami kobiet).

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 26 z 120 (6 309 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

ING nie odpowiada polubownie, wiec czas na dzialanie konsumentow w ramach obowiazujacych przepisow prawa.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 27 z 120 (6 295 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Witam-

jestem  tu nowy na tym forum- Jak się z Panem skontaktować?

Krismis
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
03-12-2020
Wiadomość 28 z 120 (6 290 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 29 z 120 (6 243 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

ten bank od początku działalności na rynku ma klientów gdzieś afera z akcjami wyemitowanymi przez nich a ostatnie usługi zwłaszcza makler to katastrofa trzeba pozew zbiorowy a potem poprostu zrezygnować z ich usług kupę kasy zarabiają na transakcjach jako pośrednik więc niech teraz płacą za straty poniesione przez ich niekompetencje
Odpowiedz
0 Lajków
Apis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-12-2020
Wiadomość 30 z 120 (6 098 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy