Odpowiedz

Re.: Awaria Maklera

Sytuacja jest naprawdę kuriozalna. Brak możliwości wykonania zlecenia przez tak długi okres może naprawdę skutkować poważnymi stratami. Instytucje finansowe powinny charakteryzować się wysokim zaufaniem. Jak mamy dalej powierzać wam nasze ciężko zarobione pieniądze po takich zdarzeniach.
Gosu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
8
03-12-2020
Wiadomość 21 z 120 (6 376 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Prosze pamietac o konstruktywnym charakterze dzialan i rozwazyc mozliwosci prawne. Samo niezadowolenie najprawdopodobniej nic Panu nie da. Lepiej cos zyskac. Przypominam o casie Forda (model Pinto). To nie jest pierwsza awaria. Jak moze byc mowa o zaskoczeniu? https://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Pinto#Legal_cases Tylko taki charakter dzialan jak wobec Forda i odpowiedni wyrok moze nauczyc ten bank szacunku do klientow. Skoro po latach wygrano walke o prawo karpia do godnego traktowania, to Klienci nie ryby i swoj glos i prawa maja.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 22 z 120 (6 371 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Nieraz lepiej niz w instrumenty finansowe, lepiej warto zainwestowac w porade prawna. Niewykonanie umowy rodzi odpowiedzialnosc umowna.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 23 z 120 (6 354 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Prosze o wiadomosc prywatna. Dzialam z SII sii.org.pl

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 24 z 120 (6 349 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

prosze skonsultowac sie z prawnikiem, to bedzie tak medialna sprawa, ze moze sie znalezc radca prawny lub adwokat z ambicjami i podjac poprowadzenia sprawy pro bono (dla budowania wlasnego brandu i dla idei). Mozna tez glosic do UOKiK oraz KNF, poza postepowaniem cywilnym przed sadem powszechnym

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 25 z 120 (6 329 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Prosze o kontakt przez wiadomosc prywatna. Sa adwokaci, ktorzy stana po stronie konsumentow pro bono (i dla budowania wlasnego brandu, podobnie jak dzialo sie przy obronie uczestnikow wydarzen zwiazanych z prawami kobiet).

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 26 z 120 (6 304 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

ING nie odpowiada polubownie, wiec czas na dzialanie konsumentow w ramach obowiazujacych przepisow prawa.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 27 z 120 (6 290 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Witam-

jestem  tu nowy na tym forum- Jak się z Panem skontaktować?

Krismis
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
03-12-2020
Wiadomość 28 z 120 (6 285 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 29 z 120 (6 238 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

ten bank od początku działalności na rynku ma klientów gdzieś afera z akcjami wyemitowanymi przez nich a ostatnie usługi zwłaszcza makler to katastrofa trzeba pozew zbiorowy a potem poprostu zrezygnować z ich usług kupę kasy zarabiają na transakcjach jako pośrednik więc niech teraz płacą za straty poniesione przez ich niekompetencje
Odpowiedz
0 Lajków
Apis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-12-2020
Wiadomość 30 z 120 (6 093 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy