Uwaga Konkurs "Użytkownik miesiąca"

Kochani tak jak wspominałam ruszamy z niespodzianką. Dotąd najbardziej aktywnych użytkowników wyróżnialiśmy w zestawieniu użytkownik miesiąca. Teraz mamy dodatkową niespodziankę!

A gdyby tak omijać korki, czuć wiatr we włosach i dbać o środowisko? Od październikowej edycji konkursu w kolejnych miesiącach do odwołania (śledźcie ten wpis na blogu), na trzech najbardziej aktywnych Użytkowników Społeczności ING, czekać będzie dodatkowa niespodzianka. Jaka?

 

Tradycyjnie - jak co miesiąc - wyłonimy trzech użytkowników, którzy w danym miesiącu byli najbardziej aktywni w naszej Społeczności. Chodzi oczywiście o liczbę umieszczonych wartościowych dla tematyki Społeczności ING komentarzy pod wpisami na blogu oraz postów na forum, czas spędzony online oraz otrzymane i udzielone lajki.

 

regulamin-konkursu-grudzien.jpg

 

Regulamin konkursu - listopad (konkurs zakończony) - wyniki listopadowego konkursu tutaj>
Regulamin konkursu - październik (konkurs zakończony) - wyniki konkursu za październik znajdziesz tutaj>

Nagroda

  • Kod o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci Blinkee dla najbardziej aktywnego użytkownika 
  • Kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci Blinkee dla pozostałych dwóch wyróżnionych najbardziej aktywnych użytkowników.

Kod umożliwia wypożyczenie elektrycznego skutera lub hulajnogi.

 

Jeśli jeszcze nie jeździliście elektrycznymi pojazdami dostępnymi w sharingu i obawiacie się, czy dacie radę - spokojna głowa -  tutaj podpowiadamy krok po kroku jak wypożyczyć hulajnogę i skuter elektryczny.

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu "Użytkownik miesiąca" opublikujemy tradycyjnie na blogu do 17 dnia kolejnego miesiąca. Zachęcam do aktywności w naszej Społeczności.

Poznaj regulamin bieżącej edycji konkursu>

 

Dlaczego właśnie taka nagroda?

 

Współdzielenie hulajnóg i skuterów to następny etap do wdrażania idei Smart Cities – miast, które wykorzystują nowoczesne technologie, aby poprawić jakość powietrza i życia mieszkańców. W ING wspieramy projekty związane z ochroną środowiska. Wierzymy, że dzięki temu realnie pomagamy naszym klientom w transformacji energetycznej. Chcemy skupić się na rozwijaniu usługi w dużych aglomeracjach, gdzie smog oraz problemy komunikacyjne mają największy wymiar. Naszym zdaniem współdzielenie to właściwa droga do upowszechnienia takich nowoczesnych rozwiązań i budowy smart cities.

Teraz sharingiem i możliwość poruszania się po mieście ekologicznymi pojazdami chcemy zarazić też użytkowników Społeczności ING.

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki i powodzenia!