Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Wrzesień'19

Już jest podsumowanie września w naszej Społeczności. Wiemy, kto poświęcił najwięcej uwagi tej przestrzeni. Okazuje się, że nasze grono poszerzyło się o nowych użytkowników, którzy od samego początku dają o sobie znać. Kim są zwycięzcy września?

 

 

We wrześniu rozgrzewały Was głównie tematy hipoteczne, ale nie brakło też rozmów o technologiach. Na podium znaleźli się trzej użytkownicy, którzy dołączyli do naszej Społeczności we wrześniu – witamy na pokładzie i gratulujemy!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Galanel88 – chapeau bas za wiedzę w tematach hipotecznych bardzo ciekawe i wartościowe wpisy. Trzymaj tak dalej i rozgość się w Społeczności

 

...drugie miejsce trafia do  @roloc – świetna robota! Powodzenia w kolejnych miesiącach!

 

Trzecie miejsce dla  @Deggial - gratulacje i powodzenia! Zostań z nami na dłużej

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

Zaczynamy zapowiadany konkurs. Od października w kolejnych miesiącach na wyłanianych "Użytkowników Miesiąca" będą czekać dodatkowe atrakcje. Regulamin konkursu w osobym wpisie na blogu Emotikon: Szczęśliwy Stay tuned, bo szykujemy dla Was coś fajnego! 

 Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze