Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Październik'19 - wyniki konkursu

Uwaga - na Społeczności ląduje podsumowanie konkursu Użytkownik Miesiąca października 2019. Mamy gorące informacje - tym bardziej, że na zwycięzców październikowego zestawienia czekają nagrody! Wiemy już, kto poświęcił temu miejscu najwięcej uwagi, żywo dyskutował, komentował, spędzał z nami czas, a aktywnością i komentarzami pomagał innym użytkownikom.  Kim są zwycięzcy października?

 

 

Zanim ich ogłoszę - krótkie podsumowanie. W październiku rozgrzewały Was głównie tematy dotyczące kont osobistych i firmowych, hipotek i bankowości internetowej. Sporo dyskutowaliście też o naszej aplikacji mobilnej i technologiach. Powstało 95 wątków i ponad 230 odpowiedzi. Znaleźliście rozwiązania na ponad 40 zagadnień! Jest moc! Co ciekawe, na podium znaleźli się użytkownicy, którzy całkiem niedawno dołączyli do naszej Społeczności – może nie jesteście jeszcze weteranami, ale na pewno dołączyliście do tej przestrzeni w wielkim stylu! Trzymajcie tak dalej Emotikon: Szczęśliwy

 

Już drugi raz z rzędu "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje   @Galanel88 –  cieszę się, że udało Ci się tutaj rozgościć. W wiadomości prywatnej prześlę niedługo nagrodę główną - czyli voucher na 100 zł, dzięki któremu będziesz mógł podbijać miasto na elektrycznym skuterze lub hulajnodze blinkee!. Gratuluję Emotikon: Szczęśliwy

 

...drugie miejsce trafia do  @boski89  – gratulacje - mocna pozycja na podium! Trzymaj tak dalej. Voucher w wysokości 50 zł do wykorzystania na przejazdy blinkee trafia do Ciebie - oczekuj wiadomości prywatnej ode mnie na naszej Społeczności Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce dla @MSZ - gratulacje - mocny październikowy debiut. Powodzenia w kolejnych zestawieniach. Na dobry początek również do Ciebie trafi wkrótce w wiadomości prywatnej voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na przejazdy blinkee.

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.