Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Listopad'19 - wyniki konkursu

Mamy to - podsumowanie konkursu Użytkownik Miesiąca listopada 2019 Emotikon: Szczęśliwy Na zwycięzców zestawienia i w tym miesiącu czekają nagrody! Wiemy już, kto poświęcił temu miejscu najwięcej uwagi, żywo dyskutował, komentował, spędzał z nami czas, a aktywnością i komentarzami pomagał innym użytkownikom.  Kim są zwycięzcy listopada?

 

 

W listopadzie sporo dyskutowaliście w temacie kont osobistych, kredytów hipotecznych i bankowości internetowej. Najwięcej odpowiedzi padło jednak w wątku kredytów hipotecznych. Łącznie w naszej społeczności zaczęliście w listopadzie 110 nowych tematów i znaleźliście 33 rozwiązania w nowych wątkach. Brawo! Co ciekawe, na podium znaleźli się użytkownicy, którzy całkiem niedawno dołączyli do naszej Społeczności. Brawo Wy Emotikon: Szczęśliwy

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Viol – która dołączyła do Społeczności ING w październiku. Mocny początek Emotikon: Szczęśliwy Oczekuj niedługo na nagrodę główną - czyli voucher na 100 zł, do wykorzystania na przejazdy elektrycznymi skuterami i hulajnogami blinkee. Brawo! Emotikon: Szczęśliwy

 

...drugie miejsce trafia do  @Galanel88  – gratuluję - baaardzo mocna pozycja na podium! Voucher w wysokości 50 zł do wykorzystania na przejazdy blinkee trafia do Ciebie - wkrótce podeślę na Twoją skrzynkę w Społeczności nagrodę Emotikon: Mrugający

 

Trzecie miejsce dla @Waterpolo - mocny listopadowy debiut w Społeczności. Fajnie, że do nas dołączyłeś... i to od razu z takim przytupem Emotikon: Szczęśliwy Gratulacje! Powodzenia w kolejnych zestawieniach. Na dobry początek również do Ciebie trafi wkrótce w wiadomości prywatnej voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na przejazdy blinkee.

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.