Re.: Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Wrzesień'19

Już jest podsumowanie września w naszej Społeczności. Wiemy, kto poświęcił najwięcej uwagi tej przestrzeni. Okazuje się, że nasze grono poszerzyło się o nowych użytkowników, którzy od samego początku dają o sobie znać. Kim są zwycięzcy września?

 

 

We wrześniu rozgrzewały Was głównie tematy hipoteczne, ale nie brakło też rozmów o technologiach. Na podium znaleźli się trzej użytkownicy, którzy dołączyli do naszej Społeczności we wrześniu – witamy na pokładzie i gratulujemy!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Galanel88 – chapeau bas za wiedzę w tematach hipotecznych bardzo ciekawe i wartościowe wpisy. Trzymaj tak dalej i rozgość się w Społeczności

 

...drugie miejsce trafia do  @roloc – świetna robota! Powodzenia w kolejnych miesiącach!

 

Trzecie miejsce dla  @Deggial - gratulacje i powodzenia! Zostań z nami na dłużej

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

Zaczynamy zapowiadany konkurs. Od października w kolejnych miesiącach na wyłanianych "Użytkowników Miesiąca" będą czekać dodatkowe atrakcje. Regulamin konkursu w osobym wpisie na blogu Emotikon: Szczęśliwy Stay tuned, bo szykujemy dla Was coś fajnego! 

 Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze
Zaprawiony analityk II
‎03-10-2019 17:50

Dziękuję za ciepłe słowo. Podzielić się wiedzą to niewielka sprawa, a skoro można komuś pomóc.. 

Dzięki temu, że na świeżo przechodziłem proces hipoteczny, to mogę się dzielić zarówno "wejściem" w ten świat w ING, jak i nie jest to mój pierwszy kredyt hipoteczny, więc mogę podzielić się tym na co zwracać uwagę (mając porównanie do innych).

Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Menedżer społeczności
‎04-10-2019 09:57

@Galanel88 i takie podejście jest w punkt Emotikon: Szczęśliwy Brawo TY! Zostań z nami na dłużej, bo zmieniamy trochę formułę Użytkownika Miesiąca https://spolecznosc.ingbank.pl/-/Blog/Uwaga-Konkurs-quot-U%C5%BCytkownik-miesi%C4%85ca-pa%C5%BAdzier... Powodzenia w październiku!

JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015