Odpowiedz

przewalutowanie - kurs negocjowany

Witam, 
w starej wersji bankowości internetowej miałem taka opcje, że w zakładce przelewy wlasne miałem kolejną zakładke gdzie mogłem przelewac z swojego konta w euro na konto w zl kwote po kursie negocjowanym w wybranych godz i powyzej 250 euro, niestety nie umiem znalec tej opcji w nowej wersji bankowości, czy ktos wie czy znajduje sie jeszcze ta opcja ?

Odpowiedz
0 Lajków
Sylwek930
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-04-2016
Wiadomość 1 z 6 (8 846 wyświetleń)

Re.: przewalutowanie - kurs negocjowany

Nie udostępniliśmy jeszcze funkcji przewalutowania z kursem negocjowanym w nowej wersji bankowości internetowej. Dodamy ją wraz z kolejnymi aktualizacjami. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (8 806 wyświetleń)

Re.: przewalutowanie - kurs negocjowany

Witam,

 

Rozumiem, że 11 miesięcy od odpowiedzi "dodamy ją wraz z kolejnymi aktualizacjami" to zbyt krótki czas dla ING, i w nowym systemie tej funkcjonalności nadal brak?

Może coś przeoczyłem - proszę o instrukcję jak skorzystać z "kursu negocjowanego" w nowym systemie.

Rozumiem, że w trosce o zyski banku ING wolałby abyśmy używali kursów z tabel kursowych (stąd brak negocjowanego i brak kantoru internetowego ING)?

 

Czy stara wersja będzie dostępna dopóki tytułowa funkcja nie zostanie zaimplementowana w "Moje bąbelki" (ups, "Moje ING" oczywiście)?

Odpowiedz
0 Lajków
Zolty
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-03-2017
Wiadomość 3 z 6 (7 491 wyświetleń)

Re.: przewalutowanie - kurs negocjowany

Cały czas rozwijamy Moje ING i wprowadzamy pozostałe fukcje. Obecnie możesz korzystać z negocjacji kursu w poprzedniej wersji.  Poprzednią wersję wyłączymy dopiero, gdy będziemy mieli pewność, że w nowej są wszystkie fukncje.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 4 z 6 (7 454 wyświetleń)

Re.: przewalutowanie - kurs negocjowany

Stary system został wyłączony, a kursu negocjowanego jak nie było tak nie ma. ... i tyle są warte słowa pracownika Banku, a w placówkach wyklejone hasła "uczciwość"... . 

Jeśli sądzicie że Kantor ING jest dostępny dla konta firmowego to uprzejmie informuję, że nie - nie jest dostępny.

Informacja pod linkiem  https://www.ingbank.pl/male-firmy/konta-firmowe/walutowe (przynajmniej w wersji z 03.07.2018) jest nieprawdziwa, nie otrzymujemy z kontem usługi Kantor ING. 

To, że klienci maja podpisane aneksy do umów dla kursu negocjowanego banku nie rusza - żadnej informacji o wypowiedzeniu umowy, planowanym wyłączeniu usługi, nic. Moim zdaniem usługa jest nierentowna z punktu widzenia banku i po prostu zostanie wycofana - jeśli ponad rok nie udało jej się implementować dla kont firmowych.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
IP123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-07-2018
Wiadomość 5 z 6 (5 538 wyświetleń)

Re: przewalutowanie - kurs negocjowany

IP123 Kantor w Moim ING udostępniamy na ten moment dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Planujemy jego wdrożenie dla spółek z jednoosobową reprezentacją w innym terminie. Przepraszam, jeśli uzyskałeś błędną informację podczas wizyty w placówce. 
Po wyłączeniu ING BankOnLine wymianę waluty w ramach autodealingu prowadzimy tylko w oddziałach banku.  

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 6 z 6 (5 479 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy