Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To nie mój wpis, ale pozwolę sobie zacytować, bo mam ten sam problem:

"Dzień dobry,

od dziesiejszego dnia nie mogę zalogować się do nowego systemu bankowośći internetowej za pośrednictwem Google Chrome. Resetowałem ustawienia przeglądarki, usuwałem ciasteczka. Bez rezultatu.

Nie pokazuje mi się pole logowania. W Internet Explorer wszystko działa bez zarzutu, ale raczej nie korzystam z tej przeglądarki. W załączniku zrzut ekranu z Chrome i Explorera, żeby pokazać różnicę.

Czy to powszechny problem, czy tylko ja mam coś nie tak?"

Jak widać ja też tak mam, dzwoniłem już nawet na infolinię, raz zadziałało i dalej to samo. Wszystko w Chromie czyszczone, resetowany i nic. Aa, konto w ING mam od 2 tygodni tak BTW Emotikon: Szczęśliwy
Ktoś wie jak sobie poradzić z tym?

Odpowiedz
0 Lajków
PND
PND
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-06-2016
Wiadomość 551 z 1 332 (10 429 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Proponujemy wyłączyć adblockera. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 552 z 1 332 (10 400 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

czy będzie istniała opcja korzystania ze starej wersji już po wprowadzeniu nowego systemu?

zmiany są dla mnie nie do zniesienia w tym przypadku niestety-to co wcześniej ułatwiało mi życie teraz powoduje,że wyrywam sobie włosy z głowy-tragedia!

Odpowiedz
0 Lajków
AniaR
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-06-2016
Wiadomość 553 z 1 332 (10 359 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Nie, docelowo nowy system zastąpi stary - i tylko z nowego będzie można korzstać. Na razie masz możliwość korzystania z wersji nowej i starej. Z tego co kojarzę, stary system będzie dostępny przynjamniej do końca bieżącego roku.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 554 z 1 332 (10 357 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dziękuję za odpowiedź! Zauważyłam,że czasami logując się na stary system w trakcie korzystania przełącza mnie na nowy-też wam się coś takiego zdarzyło? :/
Odpowiedz
0 Lajków
AniaR
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-06-2016
Wiadomość 555 z 1 332 (10 326 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Szanowny @Keicam ładnie Pan napisał . Ale Bank to nie plac zabaw tylko instytucja której działanie ma być szybkie i dostosowane do klienta. Przykład: dzwoni do Pana żona i mówi "stoje przy bramce na A4 ==>szybko przelej mi kase na inteligo(przelew expresowy) bo karta ing nie działa" I wtedy odpala Pan laptopa (smartfon akurat sie rozładował),loguje do ing i sobie Pan klika i klika i klika a kierowcy na A4 rzucają obelgi w strone Pana żony. Fajnie ?
Przykład kolejny Jest Pan na lotnisku ,za chwile odlot a Pan nie moze zaplacic za posilek bo karta nie działa.Ma Pan 2 karte z inteligo ale na niej za malo zeby zaplacic .Dzwoni Pan do żony ale za nim sie żona dolikała to upłynął czas i samolot poleciał ale bez Pana. To sa tylko 2 przyklady z zycia wzięte które pokazuja że czas jest na wage złota. Nie zawsze robimy przelewy siedząc w domku z kubkiem kawy czasem przelew musi iść super expresem.pozdrawiam
ivo
ivo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
23
03-11-2015
Wiadomość 556 z 1 332 (10 282 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


ivo pisze:
Szanowny @Keicam ładnie Pan napisał . Ale Bank to nie plac zabaw tylko instytucja której działanie ma być szybkie i dostosowane do klienta. Przykład: dzwoni do Pana żona i mówi "stoje przy bramce na A4 ==>szybko przelej mi kase na inteligo(przelew expresowy) bo karta ing nie działa" I wtedy odpala Pan laptopa (smartfon akurat sie rozładował),loguje do ing i sobie Pan klika i klika i klika a kierowcy na A4 rzucają obelgi w strone Pana żony. Fajnie ?
Przykład kolejny Jest Pan na lotnisku ,za chwile odlot a Pan nie moze zaplacic za posilek bo karta nie działa.Ma Pan 2 karte z inteligo ale na niej za malo zeby zaplacic .Dzwoni Pan do żony ale za nim sie żona dolikała to upłynął czas i samolot poleciał ale bez Pana. To sa tylko 2 przyklady z zycia wzięte które pokazuja że czas jest na wage złota. Nie zawsze robimy przelewy siedząc w domku z kubkiem kawy czasem przelew musi iść super expresem.pozdrawiam
Szanowny Panie @ivo,
Dziękuję za uznanie i miłe słowaEmotikon: Szczęśliwy. Nieźle się Pan wstrzelił z tym lotniskiemEmotikon: Szczęśliwy bo rzeczywiście przed momentem wylądowałem na lotnisku w Krakowie lotem z GdańskaEmotikon: Szczęśliwy.
Tak zgadzam się w pełni Bank to nie zabawa w piaskownicy…;-)
Pozdrawiam (za moment będę też na pierwszej bramce na A4 i mam nadzieję, że nie będę potrzebował tym razem ja pomocy żonyEmotikon: Szczęśliwy,
Keicam.
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 557 z 1 332 (10 235 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


ivo pisze:
Szanowny @Keicam ładnie Pan napisał . Ale Bank to nie plac zabaw tylko instytucja której działanie ma być szybkie i dostosowane do klienta. Przykład: dzwoni do Pana żona i mówi "stoje przy bramce na A4 ==>szybko przelej mi kase na inteligo(przelew expresowy) bo karta ing nie działa" I wtedy odpala Pan laptopa (smartfon akurat sie rozładował),loguje do ing i sobie Pan klika i klika i klika a kierowcy na A4 rzucają obelgi w strone Pana żony. Fajnie ?
Przykład kolejny Jest Pan na lotnisku ,za chwile odlot a Pan nie moze zaplacic za posilek bo karta nie działa.Ma Pan 2 karte z inteligo ale na niej za malo zeby zaplacic .Dzwoni Pan do żony ale za nim sie żona dolikała to upłynął czas i samolot poleciał ale bez Pana. To sa tylko 2 przyklady z zycia wzięte które pokazuja że czas jest na wage złota. Nie zawsze robimy przelewy siedząc w domku z kubkiem kawy czasem przelew musi iść super expresem.pozdrawiam

Ciekawe przykłady, ale czy nie prościej mieć ze sobą trochę gotówki, a nie uzależniać się od smartfonów, kart, przelewów ekspresowych itd?? Bez stresu, bez problemuEmotikon: Szczęśliwy A nowe ING jest do bani na marginesie i przydałaby sie petycja do banku z prośbą o przedłużenie utrzymania starej wersji jeszcze przez jakieś 10 lat.

atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 558 z 1 332 (10 211 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@AniaR Przelogowanie do nowej wersji systemu następuje tylko po kliknięciu w archiwum wiadomości. Sekcja wiadomości została wycofana z poprzedniej wersji systemu, dlatego po kliknięciu następuje przelogowanie do nowej wersji.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 559 z 1 332 (10 160 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Rzeczywiście @atmt było by prościej ale nie wszystko możemy zawsze zaplanować. Zdarzają się sytuacje zupełnie nieprzewidziane a nawet głupie . Chyba każdy albo wielu z nas miało takie w swoim życiu. Zepsute bankomaty,szalony pośpiech,telefony w środku nocy itd pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
ivo
ivo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
23
03-11-2015
Wiadomość 560 z 1 332 (9 892 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy