Odpowiedz

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zapisane Emotikon: Szczęśliwy



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1138
226
07-06-2017
Wiadomość 1331 z 1 335 (12 579 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Obejściem na to jest zrobienie zdjęcia innym telefonem.

Odpowiedz
0 Lajków
cezaryt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
12
12-12-2016
Wiadomość 1332 z 1 335 (12 556 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie wiem kto projektuje strony graficzne aplikacji, ale wogóle to nie jest pod użytkowników.
Mam wiele kategorii i na starym interfejsie można było szybko zrobić - CTRL+F - wpisać dwie-trzy litery i przeglądarka znalazła kategorię.
Teraz to nie działa i kategorie nie są posortowane. Można dostać oczopląsu od tego - wszystko się zlewa - i zablokowanie CTRL+F to jest wielka porażka. System bankowy powinien umożliwiać szybkie operacje a nie klikanie i przewijanie ekranu.

 

Jestem bardzo nie zadowolony z tego co się dzieje z tym wyglądem - myślę mocno o zmianie banku gdzie operacje jak sortowanie, szybkie przelewanie pomiędzy własnymi celami jest dostępne bo w ING tego niestety nie ma. Ile trzeba klikąć i przewijać ekrany aby dokonać przelewu pomiędzy własnymi rachunkami i celami.


Bardzo ale to bardzo jestem nie zadwolony.

Odpowiedz
0 Lajków
MarcinP79
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-10-2025
Wiadomość 1333 z 1 335 (577 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dziękuję za Twoją opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
642
132
12-04-2017
Wiadomość 1334 z 1 335 (491 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie wiem jak często używacie aplikacji mobilnej czy strony www, ale ja loguje się do banku średnio 10 x dziennie. 

Dla mnie najważniejsze jes, że wszelakie wnioski procesują się momentalnie, bez przeciągania ich przez doradcę, który przy okazji chce tylko z tobą porozmawiać i wcisnąć ci inną usługę. 

Ciesze się, gdy przejdę przez zakładkę kredytów i nikt za chwile nie stalkuje mnie telefonami, po mimo np nie wyrażenia zgody na kontakt ( Alior Bank) 

Ciesze się, że moje wnioski nie trafiają na biurko i nie lezą tam 5 dni jak w (mbank) 

 

Oczywiście przez lata ubulewam nad zakładką kategorie w budżecie, szkoda, że nie jest dalej rozszerzona. 

Idąc za trendem bank, też popełnił błąd w położeniu bąbelków w lini poziomej, skrolowanie w ten sposób jest idiotyczne i nienaturalne. Mam nadzieje, że ten trend niedługo padnie. 

 

Testuje bankowości leketronikczne od lat i każda aplikacja bankowa posiada swoje krzywe. Najważniejsza jednak jest niezależność i autonomiczność. Sam sobie jesteś Panem czy to przy obiedzie liczać hajs, czy o 3 w nocy, gdy chcesz 

Odpowiedz
0 Lajków
Source
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
0
25-12-2021
Wiadomość 1335 z 1 335 (411 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Oferta pożyczki

Tutaj nie mamy dostępu do systemu bankowego, aby sprawdzić Twój wniosek. Proszę, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING.

15-11-2025
Re: Makler giełdowy

Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING. Specjaliści, którzy zajmują się modułem Makler pracują w dni robocze między 8:00 a 18:00.

15-11-2025
Wydłużenie okresu budowlanego

Cześć,
mam kredyt hipoteczny w ING na oprocentowaniu stałym. Aktualnie jestem w okresie budowlanym, który trwa 24 miesiące – w tym czasie spłacam wyłącznie odsetki. Chciałbym wydłużyć ten okres o kolej

...

14-11-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy