Odpowiedz

niedostępność czatu

[ Edytowane ]

Cześć,

Od kilku tygodni zamiast dzwonić na infolinię próbuję zasięgnąć informacji przez czat. Niestety za każdym razem dostaję taką informację (w załączniku). Czy to kwestia niedostępności konsultantów czy system nie działa zbyt dobrze? To jest świetny kanał do komunikacji, szkoda że nie działa.

 

Pzdr,

misz

 

Odpowiedz
0 Lajków
misz86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
22-05-2018
Wiadomość 1 z 4 (5 052 wyświetleń)

Re: niedostępność czatu

Nasz czat działa i jest dostępny w dni robocze w godzinach 8-24 i w soboty 8-22. Jeżeli widzisz taki komunikat jak na zrzucie ekranu to oznacza to, że wszyscy nasi specjaliści w tym momencie czatują z innymi klientami lub napisałeś do nas w godzinach w których nie obsługujemy tego kanału kontaktu. To rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego też jeżeli chcesz porozmawiać z nami na czacie to prosimy Cię o cierpliwość. Gdy tylko przyjdzie Twoja kolej to połączysz się z jednym z naszych specjalistów Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 009 wyświetleń)

Re: niedostępność czatu

@ŁukaszW być może czat działa, ale na ostatnich 10 prób kontaktu przez czat ani razu nie udało mi się porozmawiać Emotikon: Smutny  (próbuje w dni robocze o różnych porach w trakcie pracy konsultantów). Macie w takim razie zbyt mało konsultantów obsługujących czat, dla mnie jako klienta przekaz jest jasny - CZAT NIE DZIAŁA (nie pełni swojej funkcji). Być może powinniście go tymczasowo wyłączyć...

 

Czy to przypadkiem nie jest kwestia zapytań o APPLE PAY?

 

Pozdrawiam,

misz

Odpowiedz
0 Lajków
misz86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
22-05-2018
Wiadomość 3 z 4 (4 958 wyświetleń)

Re: niedostępność czatu

Staramy się, aby każdy klient, który tego potrzebuje mógł porozmawiać z nami na naszym czasie. Wiele osób już skorzystało z tej formy kontaktu z naszym bankiem. Prawdą jest, że zainteresowanie czatem jest bardzo duże. Tym samym rzeczywiście może zdarzyć się tak, że nie będziesz mógł od ręki porozmawiać z naszymi specjalistami. W takim przypadku tak jak już pisałem wcześniej wystarczy, że pozostaniesz połączony z czatem i poczekasz na swoją kolej. Twoje uwagi zapisałem i przekazałem osobom, które zajmują się tym tematem Emotikon: Mrugający 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 907 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy