Odpowiedz

Re: Re.: Znów problem profil zaufany - ważne !

Również mam problem z profilem zaufanym - z pewnością go miałam i nie powinien był wygasnąć. Wg ING profil jest, wg pz - nie ma. Potrzebuję podpisu w pracy, więc to jest duży problem.
Odpowiedz
0 Lajków
Kzol
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-09-2021
Wiadomość 11 z 12 (3 173 wyświetleń)

Re: Re.: Znów problem profil zaufany - ważne !

Prosimy, sprawdź po zalogowaniu do Mojego ING (zakładka Usługi- Sprawy Urzędowe- Profil zaufany) czy Twój profil jest aktywny. Jeśli możesz, spróbuj podpisać dokument korzystając z innej przeglądarki internetowej. 

Jeśli Profil Zaufany jest aktywny i zmiana przeglądarki nie rozwiązała kłopotu, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING. Sprawdzimy to. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 12 z 12 (3 141 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy