Odpowiedz

Zmiana daty zaplanowanych

Witam Wszystkich,

mam zaplanowane kwoty co miesiąc na  fundusz inwestycyjny, ale chciałabym zmienić date tych transakcji,

czy jest taka mozliwość? a jesli tak to w jaki sposób? Bo nie umiem sobie z tym poradzić. Chodzi o to by nie było blokady  w tym samym dniu, kiedy są pobierane wszelkie ważniejsze opłaty itp. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, zaplanowanie było dokonane w oddziale banku, sama tego nie ustawiałam, to nie wiem czy mogę sama zmienić. Z góry dziękuję za info, pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (4 477 wyświetleń)

Re.: Zmiana daty zaplanowanych

@franczeska2 Jeżeli masz ustawione regularne inwestowanie i chcesz je zmienić, to na początku musisz usunąć obecną dyspozycję. W usłudze Moje ING wybierz Usługi i narzędzia -> Zarządzaj płatnościami -> Regularne inwestowanie -> Zarządzaj -> Usuń.

Nową dyspozycję ustawisz przez Usługi i narzędzia -> Zarządzaj płatnościami -> Regularne inwestowanie -> Zaplanuj -> Regularne inwestowanie.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (4 431 wyświetleń)

Re.: Zmiana daty zaplanowanych

Dziękuję za pomoc, to  działa! Emotikon: Szczęśliwy

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (4 420 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy