Odpowiedz

Zlecenie stałe a brak kwoty na koncie

Dzień dobry,

 

Jeśli mam ustawione zlecenie stałe, ale pieniądze znalazły się na koncie dopiero ok. 7:00 w dniu realizacji zlecenia, to będzie ono zrealizowane czy będę musiał już wykonać przelew ręcznie?

Odpowiedz
0 Lajków
mkowalski8
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
27-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (8 770 wyświetleń)

Re.: Zlecenie stałe a brak kwoty na koncie

Ostatnią próbę wykonujemy o godzinie 14:00. Jeżeli w danym dniu do godziny 14:00 zapewnisz pieniądze na stałe zecenie to je zrealizujemy.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
808
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 720 wyświetleń)

Re.: Zlecenie stałe a brak kwoty na koncie

[ Edytowane ]

Mam nadzieje, że zdajecie sobie sprawę z tego, iż ostatnia sesja przychodząca w systemie Elixir do ING Banku jest po godzinie 17:30, dlaczego więc ostatnie ponawianie zlecenia stałego następuje o godz. 14:00? 

 

Jednocześnie, skoro w bankowości elektronicznej wysyłacie wiadomość o odmowie wykonania stałego zlecenia, dlaczego nie ma tak prostej i jednocześnie rozwiązującej problemy opcji "ponów" dla tych wiadomości? UX tu słania się i leży, bardzo Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
piotr-zuralski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-12-2021
Wiadomość 3 z 4 (4 782 wyświetleń)

Re: Re.: Zlecenie stałe a brak kwoty na koncie

@piotr-zuralski Godzina 14:00 jest to ustalenie wewnętrzne banku. Zgodnie z regulaminem klient powinien zapewnić środki wcześniej  - jeden dzień roboczy przed dniem realizacji stałego zlecenia. Przekazałem Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MateuszF
Moderator
Moderator icon
660
134
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (4 726 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny przy rozdzielności majatkowej

Dzień dobry,

Chciałam zapytać o taką sytuację - małżonkowie mający rozdzielność majątkową chcą nabyć nieruchomość. Jedna osoba płaci za swoją połowę gotówką, a druga bierze kredyt hipoteczny. Czy zabez

...

06-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Prosimy, zgłoś nam to przez czat w Moim ING i zapiszemy zgłoszenie techniczne. Nie mieliśmy podobnych sygnałów.

05-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Dzień dobry.

Bardzo dziękuję za pomoc.
Rzeczywiście pomogło wyczyszczenie Google Play services. Mogę ponownie zalogować się starymi kluczami.
Ale nowego klucza dodać niestety nie mogę.
Wyskakuje błąd w ap...

05-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy