Odpowiedz

Wciąż brak powiadamiania o pracach...

Dlaczego wciąż nie wprowadzono do systemu powiadamiania o planowanych pracach serwisowych? Aktualnie planowane są 2 prace serwisowe, lecz informacja o nich jest wyłącznie na stronie banku (którą trzeba przewinąć, żeby znaleźć cokolwiek) - https://scr.hu/MN8Xao

Konkurencyjne banki i aplikacje oferują możliwość wybrania sposobu powiadamiania - push, email, sms. A ING uparło się na te durne aktualności na stronie - dlaczego uważacie, że każdy będzie śledził stronę i liczył na to, że akurat dzisiaj znajdzie informacje o planowanych awariach?

Kurcze, idziemy w cyfryzację, nowe aplikacje, nowe systemy bankowe... a tutaj stagnacja i brak wykorzystywania pełnych możliwości tego, co oferujecie w aplikacji i w systemie. Do poprawy!

Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 1 z 8 (14 836 wyświetleń)

Re.: Wciąż brak powiadamiania o pracach...

Ktoś, coś...?
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 2 z 8 (14 546 wyświetleń)

Re.: Wciąż brak powiadamiania o pracach...

O planowanych pracach informujemy w  wiadomościach prywatnych, przekazywanych za pomoca Mojego ING. Dostępne są one przez pełna bankowość internetową oraz bankowość mobilną.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 8 (14 411 wyświetleń)

Re.: Wciąż brak powiadamiania o pracach...

A czy nie można dodatkowo do wiadomości prywatnej dodać powiadomienia push o tym, że się ją otrzymało?
W appce mobilnej, żeby zobaczyć czy cokolwiek się dostało trzeba wejść w menu. 90% działań wykonuje się bez klikania w hamburger buttona...

Zacznijcie w końcu wykorzystywać natywne elementy, które dają smartfony...
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 4 z 8 (14 304 wyświetleń)

Re.: Wciąż brak powiadamiania o pracach...

[ Edytowane ]

Przekazałem Twoją sugestie do odpowiedniej jednostki naszego banku. Możliwe, że kiedyś wprowadzimy podobne rozwiązanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 8 (14 183 wyświetleń)

Re.: Wciąż brak powiadamiania o pracach...

Te sugestie dałem ponad pół roku temu. Wszystkie konkurencyjne banki to oferują w swoich appkach mobilnych, które de facto chyba powinny być od tego, żeby nie trzeba było wchodzić na stronę banku i czytać aktualności...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 6 z 8 (13 525 wyświetleń)

Re.: Wciąż brak powiadamiania o pracach...

Tak bardzo informujecie w wiadomościach prywanych, że żadnego powiadomienia o dzisiejszych pracach nie dostałam. Jedynie fakt, że jestem nowym klientem (więc póko co częściej odwiedzam stronę główną) sprawił, że wiem o planowanej przerwie.

Wiadomości push/sms czy inne powiadomienia byłyby jak najbardziej na miejscu. 

Odpowiedz
0 Lajków
Ensiferra
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-06-2017
Wiadomość 7 z 8 (13 394 wyświetleń)

Re.: Wciąż brak powiadamiania o pracach...

Nareszcie! W końcu doczekałem się tej funkcji <3
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 8 z 8 (12 005 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy