Bankowość internetowa

Odpowiedz

Usługi i narzędzia > Moje Dokumenty > Dokumenty bankowe

Założyłem konto walutowe. Umowa dostępna: w Dokumenty bankowe > Konta > Walutowe

Dodałem pełnomocnika to konta. Umowa dostępna: jw.

Aby zmienić pełnomocnictwo na współwłasność zostałem skierowany do Oddziału.

Brak takiej możliwości w systemie Moje ING.

Odwiedziłem oddział, załatwiłem formalności. Mam podpisany, wydrukowany aneks.

Nie widzę go w systemie Moje ING. Brak też możliwości samodzielnego dodania tego typu dokumentu do systemu. 

Pytanie: czy aneks znajdzie się w systemie? W jakim czasie?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (6 168 wyświetleń)

Re: Usługi i narzędzia > Moje Dokumenty > Dokumenty bankowe

@Konto usunięte Umowy i aneksy, które zawarłeś w oddziale nie są dostępne w Moje ING. Możesz dodać np. skan dokumentu do Moje dokumenty. Opcja ta jest dostępna w Moje ING po wybraniu Usługi i narzędzia -> Usługi dodatkowe: Moje dokumenty. Dzięki temu będziesz miał wszystkie dokumenty w Moje ING. Czy pojawia się kłopot u Ciebie z dodaniem tego aneksu?





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 097 wyświetleń)

Re: Usługi i narzędzia > Moje Dokumenty > Dokumenty bankowe

@AgnieszkaBin znam opcje dodawania własnych dokumentów. Tylko, że chciałbym przypisać je do odpowiedniego katalogu. 

Szkoda, że Bank samodzielnie w ramach archiwizacji skanuje dokument i na podstawie identyfikatora przypisuje je do systemu tak aby automatycznie były widoczne.

Obecnie jest opcja, ale uboga o możliwość przypisania do odpowiedniej kategorii. 

Jeżeli sam zrobię skan i załączę go do Moich dokumentów mam niespójność, widząc w Umowach jedynie te online.

Szkoda, że ktoś nie pomyślał o tak oczywistej funkcjonalności przy projektowaniu całego modułu.

System Moje ING powinien dawać komfort użytkownikowi, ograniczać konieczność wizyt w oddziałach do minimum. Tymczasem z opcją karty wielowalutowej pojawił się problem przy współwłaścicielu. Odwiedziłem placówkę, załatwiłem sprawę, ale nie ma ona odzwierciedlenia w systemie, który powinien być "spinaczem", taką "teczką pod ręką". Jest, ale w okrojonym stopniu. Dużo do zrobienia jeszcze. 

Pozdrawiam.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (6 096 wyświetleń)

Re: Usługi i narzędzia > Moje Dokumenty > Dokumenty bankowe

[ Edytowane ]

@mcumberpl Dziękujemy za Twoje uwagi. Przekazaliśmy je do osób, które odpowiadają za Moje ING. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (6 069 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy