Odpowiedz

Uprawnienia użytkowników ING Business Online

Witam,

czy w ING Business Online jest możliwość wygenerowania jakiegoś zestawienia/raportu, który pokazywałby jakie uprawnienia ma dany użytkownik?

Odpowiedz
0 Lajków
mldksg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
09-05-2017
Wiadomość 1 z 6 (9 568 wyświetleń)

Re.: Uprawnienia użytkowników ING Business Online

Tak – jest taka funkcja. Znajdziesz ją w zakładce Administracja -> Import/Export -> Raporty.

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (9 556 wyświetleń)

Re.: Uprawnienia użytkowników ING Business Online

No właśnie wydaje mi się, że w tym miesjscu można tylko pobrać wygenerowany wcześniej raport. A nie widzę możliwości stworzenia szablonu raportu, który by wyrzucał interesujące mnie informacje.

I tak przy okazji jeszcze jedno pytanie: czy można usunąc uzytkownika z ING Business Online, czy jedyną opcją jest zabranie wszystkich uprawnień?

mldksg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
09-05-2017
Wiadomość 3 z 6 (9 548 wyświetleń)

Re.: Uprawnienia użytkowników ING Business Online

dołączam się do pytania!

Odpowiedz
0 Lajków
rrafal889
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-09-2017
Wiadomość 4 z 6 (8 506 wyświetleń)

Re.: Uprawnienia użytkowników ING Business Online

Wewnętrzne zarządzanie użytkownikami? Też stawiam znak zapytania.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 6 (8 473 wyświetleń)

Re.: Uprawnienia użytkowników ING Business Online

[ Edytowane ]

@mldksg, możesz samodzielnie tworzyć szablony raportów. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z infolinią dla klientów korporacyjnych: 32 357 00 24 lub 801 242 242. Doradcy są dostępni w dni robocze od 8:00 do 18:00.

Możesz usunąć użytkownika. Wymaga to osobnego dokumentu - FUP. Możesz go przesłać przez wiadomość wiążącą. Zabranie wszystkich uprawnień nie skutkuje usunięciem użytkownika. Jest to dyspozycja czasowego ograniczenia dotychczasowych uprawnień, na przykład z powodu długotrwałej nieobecności lub utraty zaufania do pracownika. Uprawnienia można później przywrócić. Taką czynność może wykonać osoba, która jest superużytkownikiem.


 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 6 z 6 (8 441 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy