Bankowość internetowa

Odpowiedz

Usługi i narzędzia > Moje Dokumenty > Dokumenty bankowe

Założyłem konto walutowe. Umowa dostępna: w Dokumenty bankowe > Konta > Walutowe

Dodałem pełnomocnika to konta. Umowa dostępna: jw.

Aby zmienić pełnomocnictwo na współwłasność zostałem skierowany do Oddziału.

Brak takiej możliwości w systemie Moje ING.

Odwiedziłem oddział, załatwiłem formalności. Mam podpisany, wydrukowany aneks.

Nie widzę go w systemie Moje ING. Brak też możliwości samodzielnego dodania tego typu dokumentu do systemu. 

Pytanie: czy aneks znajdzie się w systemie? W jakim czasie?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (6 129 wyświetleń)

Re: Usługi i narzędzia > Moje Dokumenty > Dokumenty bankowe

@Konto usunięte Umowy i aneksy, które zawarłeś w oddziale nie są dostępne w Moje ING. Możesz dodać np. skan dokumentu do Moje dokumenty. Opcja ta jest dostępna w Moje ING po wybraniu Usługi i narzędzia -> Usługi dodatkowe: Moje dokumenty. Dzięki temu będziesz miał wszystkie dokumenty w Moje ING. Czy pojawia się kłopot u Ciebie z dodaniem tego aneksu?





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 058 wyświetleń)

Re: Usługi i narzędzia > Moje Dokumenty > Dokumenty bankowe

@AgnieszkaBin znam opcje dodawania własnych dokumentów. Tylko, że chciałbym przypisać je do odpowiedniego katalogu. 

Szkoda, że Bank samodzielnie w ramach archiwizacji skanuje dokument i na podstawie identyfikatora przypisuje je do systemu tak aby automatycznie były widoczne.

Obecnie jest opcja, ale uboga o możliwość przypisania do odpowiedniej kategorii. 

Jeżeli sam zrobię skan i załączę go do Moich dokumentów mam niespójność, widząc w Umowach jedynie te online.

Szkoda, że ktoś nie pomyślał o tak oczywistej funkcjonalności przy projektowaniu całego modułu.

System Moje ING powinien dawać komfort użytkownikowi, ograniczać konieczność wizyt w oddziałach do minimum. Tymczasem z opcją karty wielowalutowej pojawił się problem przy współwłaścicielu. Odwiedziłem placówkę, załatwiłem sprawę, ale nie ma ona odzwierciedlenia w systemie, który powinien być "spinaczem", taką "teczką pod ręką". Jest, ale w okrojonym stopniu. Dużo do zrobienia jeszcze. 

Pozdrawiam.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (6 057 wyświetleń)

Re: Usługi i narzędzia > Moje Dokumenty > Dokumenty bankowe

[ Edytowane ]

@mcumberpl Dziękujemy za Twoje uwagi. Przekazaliśmy je do osób, które odpowiadają za Moje ING. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (6 030 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy