Odpowiedz

[UX-BUG] Wykonaj kolejną transakcję

Ja mam taki wniosek, podobny do kwestii ustawienia domyślnego konta z którego robimy przelew, czyli coś czego nadal nie ma ale do jasnej anielki...
wybieram konto direct, nazwijmy je kontem XYZ z którego robię pierwszy zwykły przelew, nie jest to konto domyślne, najstarsze, etc.
podaję dane, wybieram [Dalej], transakcja wymaga potwierdzenia albo i nie...
w końcu mam 3 opcje
- Wykonaj kolejną transakcję
- Zobacz historię „KONTO XYZ” ... 3127
- Możesz zrobić przelew dobroczynny na Fundację ING Dzieciom

Skoro środkowa opcja wyraźnie wskazuje historię konta, z którego właśnie 'korzystałem' robiąc przelew, to czemu wybierając opcję "wykonaj kolejną transakcję" dostaję z powrotem w nagrodę konieczność ponownego wybrania konta XYZ, bo wybiera się to cholerne konto domyślne.
Jest to bardzo mylące i irytujące.

Odpowiedz
0 Lajków
M4ciek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
01-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (400 wyświetleń)

Re: [UX-BUG] Wykonaj kolejną transakcję

@M4ciek dziękujemy za Twoją opinię - przekazałam ją do zespołu, który pracujemy nad rozwojem usługi Moje ING.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
629
152
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (377 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: zakup działki budowlanej

O wszelkich potrzebnych dokumentach powinien poinformować Cię opiekun kredytowy. Dlatego prosimy Cię o kontakt z opiekunem, aby wyjaśnił Twoje wątpliwości. 

Warunki zabudowy, to jest dokument, który

...

18-06-2021
Re.: kosztorys banku VS mój

Witam, i kolejna paranoja dostałem decyzję ostateczną ale tym razem obniżono kredyt już o 45tys. i muszę to wnieść jako wkład własny masakra!!!
To znaczy że muszę wybudować dom że stropem i dostanę pie...

18-06-2021
Re.: Kredyt od początku do końca

Aha, w BIK widziałem informację, że nie można określić punktowo mojej oceny ponieważ mam za krótką historię kredytową.

18-06-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy