Odpowiedz

Transakcja Oczekująca - Przelew Walutowy

Witam.
Wczoraj tj. 23.05 wykonałem przelew walutowy na kwotę 116 euro, jednak środki nie zablokowały się w żaden sposób na koncie i wciąż miałem dostępną kwotę przed przelewem. Uznałem więc, że coś poszło nie tak i wykonałem ten sam przelew ponownie. Później zorientowałem się, że OBYDWA widnieją jako transakcje oczekujące...dziś rano z konta pobrało mi normalnie kwotę za jeden przelew, natomiast nie mam wystarczających środków (na szczęście) do wykonania drugiego. Wciąż jednak pokazuje mi go jako transakcja oczekująca z opisem "wykona się automatycznie".

Czy to oznacza, że jak tylko środki wpłyną to ten przelew wykona się ponownie? Nie zostanie przerwany/odrzucony? BARDZO mi to nie na rękę, bo absolutnie nie mam potrzeby robić go drugi raz, a fakt nie blokowania środków natychmiastowo jest ogromnie mylący.

Odpowiedz
0 Lajków
Mikko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (12 380 wyświetleń)

Re: Transakcja Oczekująca - Przelew Walutowy

Chcielibyśmy Ci pomóc jednak tym kanałem kontaktu nie mamy wglądu w szczegóły przelewu, który zrobiłeś. Proszę, zadzwoń na naszą całodobową infolinię: 32 357 00 69. Sprawdzimy to. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (12 333 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Nie zrozumiałeś mnie Emotikon: Mrugający Pytałem Cię po co Ci wrażenia innych osób z użytkowania apki ING do kupowania biletów. To u każdego działa tak samo.

Jeżeli masz problemy z mPay'em to używaj apki ING i tyle. Lub

...

24-07-2024
Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Jakich? Szczerych. Nie napiszę Ci konkretnie, bo nie używam danej aplikacji, więc nie wiem jakie wywołuje wrażenia. mPay dla przykładu ostatnio mnie irytuje, ponieważ w zakresie komunikacji wchodzę do

...

24-07-2024
Re.: Nadpłata kredytu - ankes?

Jeśli masz możliwość skrócenia przez bankowość elektroniczną/aplikację - to nie.

24-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy