07-03-2021 22:41
Dzień dobry,
W jaki sposób mogę ująć raporty fiskalne z kasy fiskalnej w ewidencji? Jak i gdzie to zaksięgować?
Jeśli ma to znaczenie to jestem na ryczałcie i nie jestem czynnym VATowcem.
09-03-2021 07:48
Raport z kasy fiskalnej należy wprowadzić dokumentem pozostały przychód. Po kliknięciu w Wystaw fakturę należy kliknąć Pokaż więcej pod Faktura sprzedaży.
Jako kontrahenta należy wybrać typ osoba fizyczna, w nazwie wpisać np. Raport z kasy fiskalnej, a w danych adresowych można wpisać tylko kreski ------
Następnie w polu produktu klient może wpisać że jest to raport za miesiąc….. z kasy numer….. a na końcu w lewym dolnym rogu należy wybrać kategorię Sprzedaż towarów i usług.
01-02-2024 14:48
Witam,
Wystawiam raport miesięczny. Którą opcję wybrać w pozycji "sposób płatności" jeśli były różne rodzaje płatności (przelew i gotówka).
02-02-2024 10:04
W programie ING Księgowość forma płatności służy jedynie do zweryfikowania czy faktury były zapłacone. Nie ma to wpływu na księgowanie i rozliczenie dokumentów. Można dodać tylko jedną formę płatności. Jeżeli jest wszystko opłacone, to można dodać sposób płatności gotówka.
Ok, zgłoszone. Tymczasowym obejściem jest zmniejszenie zakresu dat na filtrze i puszczenie aktualizacji listy.

Czy zna ktoś magiczny sposób jak zgłosić problem techniczny z aplikacją, żeby ktoś z ING w końcu się nim zajął? Od dwóch tygodni nie mogę wypełnić wniosku o pożyczkę w aplikacji, bo cały czas mam prob
... 07-05-2026Rozumiem, że taka sytuacja może budzić rozczarowanie, zwłaszcza przy wieloletniej współpracy. Trudno mi jednoznacznie odnieść się do Pana sytuacji, natomiast decyzje kredytowe opierają się na wielu pa
... 07-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 15 | |
| 14 | |
| 12 | |
| 8 | |
| 5 |