Odpowiedz

QLIPS wycofany

Widzę że cichcem wycofano niedoszłą usługę QLIPS czyli wygodne płatności za rachunki wtedy kiedy ja chcę. Stara usługa pod inną nazwą działała świetnie, ale nie zdołaliście jej zmigrowac do nowego interfejsu, i teraz widzę jest już oficjalna porażka tego systemu. Co ciekawe wyszukiwarka nie umie znaleźć nic pod hasłem QLIPS na forum, a pisałem tu o tym nie raz. Więc albo wycięto wątek, albo wyszukiwarka do bani.

 

Czy jest coś w zamian? Ale nie polecenie zapłaty, nad którym nie mam kontroli. Chcę system, w którym to ja decyduję, czy i kiedy zapłacić.

Odpowiedz
0 Lajków
Marx
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
37
17
22-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (760 wyświetleń)

Re: QLIPS wycofany

Niestety, ale usługa Qlips nie zyskała popularności wśród klientów i dostawców. Dlatego zdecydowaliśmy się z niej zrezygnować.


Rachunki nadal możesz opłacać:
- stałym zleceniem – jeśli tylko kwota rachunku jest niezmienna i płacisz go o stałej porze,
- poleceniem zapłaty – wcale nie tracisz kontroli. O dacie i kwocie obciążenia Twój usługodawca informuje Cię z wyprzedzeniem. Dodatkowo masz do 56 dni na wycofanie zrealizowanego już przelewu (5 dni jeśli przelew zrealizowaliśmy z konta firmowego).  
 

Co więcej, jeśli regularnie opłacasz jakieś rachunki przelewem zwykłym, możesz skorzystać z podpowiedzi przelewów. Wyświetlamy je w Zaplanowanych, a o zbliżającej się dacie przelewu możemy Cię powiadomić za pomocą PUSH. Więcej o tym znajdziesz tu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
475
107
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (653 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy