Odpowiedz

Propozycja funkcji dla bankowości internetowej

Dzień dobry

 

Jako posiadasz konta dla firm zauważyłem, że w Państwa aplikacji przydałaby się funkcja, która ułatwiłaby pracę osobom, które zajmują się samodzielnie księgowaniem przychodów i wydatków we własnej firmie.

 

W historii transakcji można byłoby dodać znacznik "rozliczono". Wtedy użytkownik mógłby odznaczać sobie transakcje, które już rozliczył w swojej księgowości, co pozwoliłoby na bieżące zajmowanie się transakcjami, które pojawiałyby się na koncie firmowym. Do tej pory jedyna możliwość to drukowanie miesięcznych historii transakcji i sprawdzanie transakcja po transakcji czy wszystkie przychody i wydatki zostały rozliczone w firmie. Dzięki takiej opcji można byłoby np. co tydzień odznaczać sobie nowe transakcje bez konieczności śledzenia, jaką ostatnio transakcję rozliczyliśmy, bo system wyświetlałby odpowiedni znacznik, które transakcje już uwzględniliśmy w firmowej księgowości. 

 

Dziękuję za rozważenie propozycji tej zmiany.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
uzytkownik234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
10-01-2018
Wiadomość 1 z 6 (5 855 wyświetleń)

Re: Propozycja funkcji dla bankowości internetowej

[ Edytowane ]

Od 9 stycznie udostępniliśmy usługę ING Księgowość, w której jest możliwość wprowadzania faktur własnych i obcych. W usłudze, możesz zaznaczyć informacje o ich rozliczeniu. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami na stronie: https://www.ingbank.pl/male-firmy/uslugi/ing-ksiegowosc

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 6 (5 805 wyświetleń)

Re: Propozycja funkcji dla bankowości internetowej

Zobaczyłem sobie ofertę i było to nawet ciekawe (aktualnie testuję iFirma przez wzgląd na genrowanie JPK) ale... wasza ksiegowość nie pozwala na generowanie wspomnianego JPK faktur!

 

Obejrzałem też dokładniej ofertę konta firmowego i byłoby nawet ciekawym rozwiazaniem (zwolnienie po wysłaniu ZUS, co akurat nie jest problemem) ale... 

* konto walutowe to już wydatek 19pln miesięcznie (walutowe do konta osobistego są za darmo -- podobnie w innych bankach);

* karta do konta walutowego -- jedynie w Euro a do tego płatna miesiecznie 5pln.. 

 

Niby to nie jest fortuna, ale po co płacić rocznie prawie 300pln jak można to mieć za darmo?

 

PS. Odkryłem dzięki temu, że ING też w końcu dorobił się kantoru walutowego i ma w końcu normalny spread (na poziomie 5gr zamiast 25gr jak przy normalnych przewalutowaniach) ale... koszty prowadzenia konta firmowego i brak karty w USD nie zachęca do korzystania niestety...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 3 z 6 (5 746 wyświetleń)

Re: Propozycja funkcji dla bankowości internetowej

Również nie rozumiem takich kosztów rachunków firmowych. Zwłaszcza ze równie dobrze mógłbym używać kolejnego directa.

osobiscie preferuje w tym wypadku „ja profesjonalista” w ofercie mbanku, gdzie dostać mogłem przestrzeń biurową w bslink na pół roku za darmo, a później na preferowanych warunkach, terminal oraz zaawansowaną księgowość .

Jedyny minus to kursy w mbankowym kantorze. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 6 (5 697 wyświetleń)

Re: Propozycja funkcji dla bankowości internetowej

[ Edytowane ]

@wojciech @Konto usunięte Jeżeli korzystasz z rachunku firmowego, to warunki zwolnienia z opłaty dotyczą jedynie rachunku w PLN. W przypadku rachunków walutowych opłata faktycznie wynosi 19 PLN miesięcznie. 
Zwolnienie z opłaty za kartę w wysokości 7 PLN po wykonaniu transakcji bezgotówkowych w wysokości 300 PLN (miesięcznie), dotyczy również jedynie konta w PLN. Jeżeli karta ma być wydana do konta w EUR, to wtedy opłata jest stała w wysokości 5 PLN.  
Dodam również, że do prowadzenia konta, karta nie jest obowiązkowa. Jeżeli karta nie jest potrzebna, to można ją zamknąć w oddziale banku po jej otrzymaniu, wtedy opłaty nie pobieramy. 
 


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 5 z 6 (5 578 wyświetleń)

Re: Propozycja funkcji dla bankowości internetowej

Ależ ja (My?) jesteśmy tego świadomi. Clue stanowiła kosztowność prowadzenia takowego konta w ING w zestawieniu z konkurencją -- skoro konkurencja ma taniej to po co bawić się w konto w ING Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 6 z 6 (5 576 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy