Odpowiedz

Problem z profilem zaufanym

Kilka lat temu założyłam profil zaufany, weryfikując dane przez bank. Po zmianie nazwiska i zmianie danych musiałam zmienić dane w profilu i w banku i od tego czasu mam problem. Mój profil zaufany nie działa, nie mogę założyć nowego. Niejednokrotnie kontaktowałam się z infolinią oraz w placówce banku, ale do tej pory problem nie został rozwiązany. Co mogę z tym zrobić? Przy próbie założenia nowego profilu zaufanego, dostaję sms z kodem weryfikacyjnym i po jego wpisaniu wyskakuje mi błąd oraz informacja, żeby spróbować później, bo coś poszło nie tak. 

Odpowiedz
0 Lajków
Lorelei
Nowy w branży
Nowy w branży icon
5
1
16-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 019 wyświetleń)

Re: Problem z profilem zaufanym

@Lorelei Przykro mi, że nie możesz korzystać z profilu zaufanego. Niestety jednak, nie jesteśmy w stanie sprawdzić Twojej usługi poprzez forum Społeczność ING. Nie mamy tutaj dostępu do systemu, a tylko w ten sposób możemy przyjąć zgłoszenie techniczne, by przypatrzeć się Twoim kłopotom z ePUAPem. Bardzo proszę, napisz do nas jeszcze raz poprzez Moje ING. W zakładce "kontakt i pomoc" znajdziesz opcję dodania załącznika. Proszę, zrób zrzuty ekranu komunikatu, który pojawia Ci się w trakcie zakładania profilu. Opisz nam sprawę i dodaj, że to nie jest pierwszy raz, gdy próbujesz wyjaśnić tę sprawę. Mam nadzieję, że tym razem znajdzie ona pozytywne zakończenie. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Moderator
Moderator icon
32
7
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (990 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oczekiwanie na decyzję wstępną kredytu hipotecznego

Yanush jeżeli dostałeś taka informacje z bik o tym że są nowe informacje na Twój temat oznacza, że sprawdzali. Z reguły chwilę po jest decyzja.

17-01-2021
Dobranie kredytu

Witam , wziąłem kredyt hipoteczny na mieszkanie czy istnieje możliwość dobrać do tego kredytu kwotę na garaż ? Czy muszę się starać o oddzielny kredyt

17-01-2021
Wymiana banknotów na większy nominał w oddziale banku.

Witam,

posiadam znaczną ilość oszczędności w banknotach 100zł i chciałbym je wymienić na banknoty o większym nominale np. 200zł lub 500zł. Czy istnieje taka możliwość w oddziale banku, jeśli tak to jak

...

17-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy