Odpowiedz

Problem z profilem zaufanym

Kilka lat temu założyłam profil zaufany, weryfikując dane przez bank. Po zmianie nazwiska i zmianie danych musiałam zmienić dane w profilu i w banku i od tego czasu mam problem. Mój profil zaufany nie działa, nie mogę założyć nowego. Niejednokrotnie kontaktowałam się z infolinią oraz w placówce banku, ale do tej pory problem nie został rozwiązany. Co mogę z tym zrobić? Przy próbie założenia nowego profilu zaufanego, dostaję sms z kodem weryfikacyjnym i po jego wpisaniu wyskakuje mi błąd oraz informacja, żeby spróbować później, bo coś poszło nie tak. 

Odpowiedz
0 Lajków
Lorelei
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
2
16-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 878 wyświetleń)

Re: Problem z profilem zaufanym

@Lorelei Przykro mi, że nie możesz korzystać z profilu zaufanego. Niestety jednak, nie jesteśmy w stanie sprawdzić Twojej usługi poprzez forum Społeczność ING. Nie mamy tutaj dostępu do systemu, a tylko w ten sposób możemy przyjąć zgłoszenie techniczne, by przypatrzeć się Twoim kłopotom z ePUAPem. Bardzo proszę, napisz do nas jeszcze raz poprzez Moje ING. W zakładce "kontakt i pomoc" znajdziesz opcję dodania załącznika. Proszę, zrób zrzuty ekranu komunikatu, który pojawia Ci się w trakcie zakładania profilu. Opisz nam sprawę i dodaj, że to nie jest pierwszy raz, gdy próbujesz wyjaśnić tę sprawę. Mam nadzieję, że tym razem znajdzie ona pozytywne zakończenie. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (4 849 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy