Odpowiedz

Problem z logowaniem

Witam. Jakiś czas temu zastrzegłam konto bankowe łącznie z możliwością logowania się do konta online. Od jakiegoś czasu próbuje zmienić hasło ponieważ takie są procedury odlbokowania konta. Za każdym raz od kiedy to robię próbuje się zalogować nowym hasłem i za każdym razem dostaje powiadomienie ze hasło albo login są nieprawidłowe. próbuje zmienić hasło z wykorzystaniem i paszportu i numeru pesel ale nic nie działa. Byłam dzisiaj w banku i to tez nic nie pomogło. W dalszym ciągu nie mogę odzyskać dostępu do konta. Próbuje również aktywować aplikacje ale po wpisaniu mojego numeru pesel wyskakuje informacja „brak danych identyfikacyjnych klienta”. Bardzo proszę o pomoc bo oszaleje. Dziękuje
Odpowiedz
0 Lajków
swiebodaolga123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-11-2018
Wiadomość 1 z 2 (9 608 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Chciałbym Ci pomóc, natomiast przez naszą Społeczność nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach. W tej sytuacji proszę Cię o kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69 (infolinia jest czynna 24/7). Nasi specjaliści sprawdzą dla Ciebie co jest powodem Twoich utrudnień w logowaniu do bankowości internetowej. Jeżeli będzie to konieczne to zarejestrują odpowiednie zgłoszenie dla naszych analityków. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 561 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy